Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speelpark de Splinter

Vier je kinderfeestje bij Speelpark de Splinter!

Bij Speelpark de Splinter is iedereen welkom! Dit openluchtparadijs ligt in het Henri Dunantpark in Woensel-Noord. Kinderen tot 12 jaar kunnen hier veilig en heerlijk spelen. Speelpark de Splinter is wel 7 voetbalvelden groot! Er zijn veel speeltoestellen, een bouwhoek, een peuterhoek, twee peuterzwembaden, een kinderboerderij, een pirateneiland en een fort. Zo veel leuks! Op de grote weide kun je heerlijk picknicken.  

En ook voor een kinderfeestje ben je hier aan het juiste adres. Gratis van maandag tot en met zaterdag. Op zondag geldt het normale tarief van € 1,50 per kind. Reserveren is niet mogelijk, dus kom op tijd. Er is dan altijd voldoende plek op de picknickweide om een picknicktafel feestelijk aan te kleden. Eigen consumpties meenemen mag, maar het is tevens mogelijk om frietjes en snacks te laten serveren. 

Klik op de roze button voor de website. 

De lijst met speeltuinen in Eindhoven en omgeving is lang! Ben je benieuwd waar je al deze speeltuinen kunt vinden? Check ons overzicht. 

Speelpark de Splinter

Rode Kruislaan 2

5628 GM Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Speelpark de Splinter

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.

Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?

Toffe zomervakantie uitjes

Ja, de zomervakantie ligt voor ons! Zes weken zijn de kinderen lekker vrij en is er zoveel te beleven in onze regio. We hebben superleuke eropuit tips voor je op een rijtje gezet. Nu nog even je favoriete uitjes kiezen! Lees gauw verder!

Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven

Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief