Speeltuin de Bucht
Kom spelen en zwemmen bij Speeltuin de Bucht in Bergeijk.
Een schitterende speeltuin in een bosrijke omgeving in Bergeijk. Veel klimtoestellen, schommels, zandbakken, glijbanen, trampolines en een kabelbaan.
Sinds het nieuwe seizoen van 2024 is er ook een prachtige, grote Piraten-klimboot. En voor o.a. kinderen met een beperking of migratie-achtergrond is er een mooi Pictogrammenbord om de communicatie met andere kinderen te vergroten. En voor de zwemliefhebbers zijn er twee openluchtzwembaden met glijbaan. Deze zijn geopend in de maanden: juni, juli en augustus.
Terwijl de kinderen fijn aan het spelen zijn kunnen de ouders heerlijk op het terras zitten.
Je kunt ook wat drinken, snoep en ijs kopen tegen een klein prijsje.
Wist je dat je een prachtige wandeling kunt maken rondom de speeltuin.
Voor meer informatie en actuele openingstijden van Speeltuin de Bucht klik op de roze button.
Tip: Binnenkort jarig? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van veel leuke kinderfeestjes in Eindhoven en omgeving.
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
Fijne zomertips voor toffe familie-uitjes in Noord-Brabant!
Ook zo'n zin in de zomer met afwisselende uitstapjes? In Brabant valt er deze zomer van alles te beleven. Trek erop uit in de prachtige natuur, ga voor een actief uitje, een verrassende museum of ontdek de gezellige steden. Wij verzamelden hele toffe tips voor je.