
Speeltuin de Bucht
Terug naar het overzichtKom spelen en zwemmen bij Speeltuin de Bucht in Bergeijk.
Een schitterende speeltuin in een bosrijke omgeving in Bergeijk. Veel klimtoestellen, schommels, zandbakken, glijbanen, trampolines en een kabelbaan.
Sinds het nieuwe seizoen van 2024 is er ook een prachtige, grote Piraten-klimboot. En voor o.a. kinderen met een beperking of migratie-achtergrond is er een mooi Pictogrammenbord om de communicatie met andere kinderen te vergroten. En voor de zwemliefhebbers zijn er twee openluchtzwembaden met glijbaan. Deze zijn geopend in de maanden: juni, juli en augustus.
Terwijl de kinderen fijn aan het spelen zijn kunnen de ouders heerlijk op het terras zitten.
Je kunt ook wat drinken, snoep en ijs kopen tegen een klein prijsje.
Wist je dat je een prachtige wandeling kunt maken rondom de speeltuin.
Voor meer informatie en actuele openingstijden van Speeltuin de Bucht klik op de roze button.
Tip: Binnenkort jarig? Wij hebben een heel handig overzicht gemaakt van veel leuke kinderfeestjes in Eindhoven en omgeving.
Speeltuin de Bucht
Buchtdwarsstraat 17D
5571 CS Bergeijk
Deel deze tip:
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
4x kabouterpaden in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
De natuur in samen met je kabouters op zoek naar kabouters. Ontdek ze hier allemaal.