Speeltuin de Kievit
Vier een gaaf kinderfeestje bij speeltuin de Kievit!
Een kinderfeestje vieren bij speeltuin de Kievit? Dat kan! Op woensdagmiddag, vrijdagmiddag, zaterdagmiddag en zondagmiddag mag je je partijtje organiseren in deze mooie speeltuin.
Het arrangement bestaat uit de entree, gereserveerde zitplaatsen, een kanootje voor de jarige, ranja, chips, poffertjes en een ijsje. Mmmm, dat klinkt lekker!
Op de website kom je meer te weten. Je komt daar door op de roze button te klikken.
Wij hebben in een handig overzicht alle speeltuinen van Eindhoven en omgeving verzameld!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671 GP Nuenen
Prijs
€ 6,50 per kind (max. 10 kinderen) en € 1,75 per volwassene (€ 2,00 in de zomervakantie).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?