Speeltuin de Kievit
Vier een gaaf kinderfeestje bij speeltuin de Kievit!
Een kinderfeestje vieren bij speeltuin de Kievit? Dat kan! Op woensdagmiddag, vrijdagmiddag, zaterdagmiddag en zondagmiddag mag je je partijtje organiseren in deze mooie speeltuin.
Het arrangement bestaat uit de entree, gereserveerde zitplaatsen, een kanootje voor de jarige, ranja, chips, poffertjes en een ijsje. Mmmm, dat klinkt lekker!
Op de website kom je meer te weten. Je komt daar door op de roze button te klikken.
Wij hebben in een handig overzicht alle speeltuinen van Eindhoven en omgeving verzameld!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671 GP Nuenen
Prijs
€ 6,50 per kind (max. 10 kinderen) en € 1,75 per volwassene (€ 2,00 in de zomervakantie).
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
Traktatietip! Kijk uit voor (koek)spinnen!
De dochter van blogster Elke was jarig en natuurlijk moest er een coole traktatie komen! Met deze eetbare spinnen heeft ze flink de blitz gemaakt in de klas!
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.