
Speeltuin de Kievit
Eindeloos speelplezier voor kids in speeltuin de Kievit van april tot september. Speel je mee?
Uren onbezorgd spelen kan bij speeltuin de Kievit in Nuenen van half april tot eind september. Er zijn wel 40 speeltoestellen!
Voor de kleintjes is er een zandbak om lekker in te scheppen en te bouwen, twee glijbaantjes, wipkippen en een babyschommel. De grotere kids kunnen zich uitleven op een hele hoge glijbaan, de trampolines of vogelnestschommel.
Warm weer? Er is een 30 cm diep peuterbadje om lekker in af te koelen. Rondom staan terrasstoelen om van de zon te genieten en de kids in de gaten te houden. Ook hapjes en drankjes zijn verkrijgbaar!
Kom je spelen? Meer informatie vind je op de website via de roze button!
Je kind bijna jarig? Bekijk ons overzicht met tips voor kinderfeestjes!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671GP Nuenen
Openingstijden
Zie website via roze button voor alle openingstijden.Prijs
Losse entree (vanaf 1 jaar):€ 1,75 (buiten de zomervakantie)
€ 2,00 (in de zomervakantie)
Toon op kaart
Meer inspiratie


Meivakantie bij De Steenuil
Feest bij boerderij De Steenuil deze meivakantie.
Fun Forest Venlo
Een unieke, fun en actieve beleving is klimmen bij Fun Forest Venlo, Noord-Limburg.
Speelpark Klein Zwitserland
Een dag vol speel plezier beleef je in Speelpark Klein Zwitserland in Tegelen, Noord-Limburg!Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!