Speeltuin de Kievit
Eindeloos speelplezier voor kids in speeltuin de Kievit van april tot september. Speel je mee?
Uren onbezorgd spelen kan bij speeltuin de Kievit in Nuenen van half april tot eind september. Er zijn wel 40 speeltoestellen!
Voor de kleintjes is er een zandbak om lekker in te scheppen en te bouwen, twee glijbaantjes, wipkippen en een babyschommel. De grotere kids kunnen zich uitleven op een hele hoge glijbaan, de trampolines of vogelnestschommel.
Warm weer? Er is een 30 cm diep peuterbadje om lekker in af te koelen. Rondom staan terrasstoelen om van de zon te genieten en de kids in de gaten te houden. Ook hapjes en drankjes zijn verkrijgbaar!
Kom je spelen? Meer informatie vind je op de website via de roze button!
Je kind bijna jarig? Bekijk ons overzicht met tips voor kinderfeestjes!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671 GP Nuenen
Openingstijden
Zie website via roze button voor alle openingstijden.Prijs
Losse entree (vanaf 1 jaar):€ 1,75 (buiten de zomervakantie)
€ 2,00 (in de zomervakantie)
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.
13x originele warme chocolademelk ideeën
Bij regen, gure wind, sneeuw denken we aan warme choco! Met deze leuke variaties op dit klassieke drankje zijn jullie zo opgewarmd. Tip: laat de kinderen elk hun favoriet kiezen en zelf maken.