Speeltuin de Kievit
Eindeloos speelplezier voor kids in speeltuin de Kievit van april tot september. Speel je mee?
Uren onbezorgd spelen kan bij speeltuin de Kievit in Nuenen van half april tot eind september. Er zijn wel 40 speeltoestellen!
Voor de kleintjes is er een zandbak om lekker in te scheppen en te bouwen, twee glijbaantjes, wipkippen en een babyschommel. De grotere kids kunnen zich uitleven op een hele hoge glijbaan, de trampolines of vogelnestschommel.
Warm weer? Er is een 30 cm diep peuterbadje om lekker in af te koelen. Rondom staan terrasstoelen om van de zon te genieten en de kids in de gaten te houden. Ook hapjes en drankjes zijn verkrijgbaar!
Kom je spelen? Meer informatie vind je op de website via de roze button!
Je kind bijna jarig? Bekijk ons overzicht met tips voor kinderfeestjes!
Speeltuin de Kievit
Kerkstraat 10
5671 GP Nuenen
Openingstijden
Zie website via roze button voor alle openingstijden.Prijs
Losse entree (vanaf 1 jaar):€ 1,75 (buiten de zomervakantie)
€ 2,00 (in de zomervakantie)
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
7 x toffe binnenspeeltuinen in Noord-Limburg
Ook in Noord-Limburg heb je echt leuke binnenspeeltuinen waar je helemaal los kunt gaan.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
Naar de boerderij!
Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.