Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Philipsdorp

Heerlijke speeltuin voor de grote kids en de allerkleinsten. Papa en mama kunnen genieten op het terras.

De speeltuin heeft een oppervlakte van plm. 7500 vierkante meter en is geheel omheind.
De speeltuin kenmerkt zich door een goede overzichtelijkheid, iets wat vooral ouders met kleinere kinderen erg op prijs stellen.
Vanaf het terras heb je uitzicht over het gehele terrein.

Een apart gedeelte van de speeltuin is ingericht voor de allerkleinsten. Hier vind je o.a. wipkippen, kleuterschommels, zitdraaimolen en de kleuterzandbak met bouwplaats.

Gelegen naast het terras bevindt zich de grote zandbak waar groot en klein samenkomen om te spelen. Naarmate je je verder verwijdert van het terras kom je bij de toestellen voor de grotere kinderen.
Bijvoorbeeld de 4 verdiepingen tellende torencomplex met glijbaan, een 13 meter hoge blikvanger, met buisglijbaan, eigenlijk wel eng hoor de eerste keer.

Maak er een heerlijke dag van met veel speelplezier.

Speeltuin Philipsdorp

Anthony van Leeuwenhoeklaan 30

5612 PB Eindhoven

Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Philipsdorp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

Het Blauwe Meertje Weert

Unieke zwemplek met prachtig helderblauw water.

BillyBird Hemelrijk

Veilig, voordelig en onvergetelijk!

Een dagje zwemmen

Volop waterpret bij Zilvermeer!

Fun Beach

Prachtig gelegen aan het water met een schitterend wit strand, ruime groene ligweiden midden in de natuur

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.

Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief