Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

SV Kabouterdorp

Uitgebreid kinderfeest arrangement met spelen, eten en drinken!

Speeltuin Kabouterdorp organiseert leuke kinderfeestjes, de ideale gelegenheid voor jongens en meisjes om hun verjaardagspartijtje te vieren!

In het arrangement zit de entree, pakje drinken, snoepzak, zakje chips, waterijsje, portie frites met een snack, glas drinken tijdens het eten en een verrassing voor de jarige. 

Nodig minimaal 5 vriendjes en vriendinnetjes uit en speel naar hartelust in een van de gave speeltoestellen, in de zandbak of op de trampolines. Ook kun je racen in een skelter, klimmen, klauteren en met water knoeien. 

Let op: bij slecht weer is de speeltuin gesloten

Klik gauw door naar de site voor alle info!

En wil je een overzicht van alle kinderpartijtjes in de regio? Check dan eens onze lange lijst van kinderfeestjes!

Speeltuinvereniging Kabouterdorp

Broekweg 105

5502 BA Veldhoven

Openingstijden Woensdag-, vrijdag- en zaterdagmiddag tijdens het speeltuin seizoen.
Prijs € 6,50 per kind
Mail direct

Mail direct naar Speeltuinvereniging Kabouterdorp

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief