Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Speeltuin Philipsdorp

Neem je kind eens mee naar deze rolstoelvriendelijke speeltuin in Eindhoven!

Bij Speeltuin Philipsdorp is ieder kind van harte welkom. De allerkleinsten kunnen zich uitleven in de zandbak, de zitdraaimolen of op de kleuterschommels. Voor de grotere kinderen is er genoeg keuze uit verschillende draai-klim- en glijtoestellen. Leuk!

Terwijl jouw kinderen zich vermaken in de speeltuin, geniet je van een heerlijke kop koffie of thee op het terras.

Deze speeltuin is volledig toegankelijk voor kinderen met een beperking. Zo zijn er verschillende (extra brede) speelse paden door de speeltuin aangelegd en is bij een aantal toestellen het zand vervangen door een hardere ondergrond. Of je nu rolt of rijdt, goed of niet zo goed ziet, iedereen kan nu gemakkelijk dicht bij de speeltoestellen komen. Dat is fijn! Daarnaast heeft de speeltuin een goed aangepast toilet met stevige verschoontafel.

Klik voor meer info door naar de website via de websitebutton!

Speeltuin Philipsdorp

Anthony van Leeuwenhoeklaan 30

5612 PB Eindhoven

Prijs € 1,00 per kind. Klik voor meer informatie door naar de website van Speeltuin Philipsdorp via de button.
Mail direct

Mail direct naar Speeltuin Philipsdorp

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Geschikt voor

Toegankelijke inspiratie

De VeineDAGEN en ZiezoBEURS

Kom naar deze leuke en informatieve beurzen vol kennisuitwisseling voor mensen met een beperking!

NIEUW: Categorie Inclusief

Alle toegankelijke uitjes voor kinderen met een handicap handig op een rij!

Prikkelvriendelijk museumbezoek bij Discovery Museum

In alle rust ontdekken, beleven en leren in een prikkelvriendelijke museumomgeving bij Discovery Museum.

Toegankelijke events in maart

In maart staan er superveel toegankelijke uitjes op de agenda. Check ze hier!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Naar de boerderij!

Wat is het toch fijn om naar de boerderij te gaan. Tussen de koeien, biggetjes, geitjes en meer leuke beesten, het echte boerenleven te ervaren samen met je kids. Hier vind je een aantal toffe boerderijen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen

Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.

3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!

Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.
Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.

13 pareltjes in de Maashorst

Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief