Strandpark Aquabest
Gastvrij zwem- en strandparadijs aan de A2 bij Best!
Heerlijk een dagje luieren op een prachtig zandstrand? Klinkt goed hè? Je kunt hier zwemmen in het heldere schone water, een zandkasteel bouwen, lekker pootje baden, en dat allemaal lekker dicht bij huis. Geen file naar de kust of overvolle parkeerplaatsen. Het is hier relaxt.
Je kunt kiezen uit zandstrandjes of het zachte gras van de ligweiden. Honden zijn niet toegestaan. Met uitzondering van festivals is het strandpark iedere dag geopend.
Via de roze button kom je op de website. Je kunt hier ook een abonnement kopen voor een hele zomer onbeperkt zwemmen.
Tip: Benieuwd waar je in de regio lekker buiten kunt zwemmen? Check ons overzicht!
Strandpark Aquabest
Ekkersweijer 1
5681 RZ Best
Prijs
Vanaf 3 jaar € 5. Parkeren € 4. Abonnementen ook mogelijk.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
13 pareltjes in de Maashorst
Zijn jullie al bekend met De Maashorst, hét oergebied van Brabant? In dit natuurgebied kun je samen met de kids urenlang heerlijk klimmen, klauteren en ravotten. Het is een veelzijdige natuurparel, die je op verschillende manieren kunt ontdekken. Ook zijn er tal van toffe hotspots voor een lekker hapje en drankje. Ook nieuwsgierig geworden? Ontdek hier onze tips voor 13 pareltjes in De Maashorst.
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
3x pannenkoekenrestaurants met toffe speelplek!
Pannenkoeken is voor bijna elk kind een feest.Misschien wel heel leuk om deze dag lekker pannenkoeken te eten. Voor als je geen zin hebt om te bakken, wij hebben een aantal gezellige adresjes in Eindhoven en omgeving voor je gevonden. Laat je verwennen.