
Yogastudio Bagaya
Door Yoga ontwikkel je zelfvertrouwen en eigenwaarde!
Alle aandacht voor je kind! Je mag zijn wie je bent! Er is geen goed of fout! Door Yoga ontwikkel je zelfvertrouwen en eigenwaarde.
Kinderyoga is een mix van yogahoudingen, concentratieoefeningen, ademspelletjes, kindermassage, yogaspel en creatieve vaardigheden.
Yoga zorgt voor een betere lichaamshouding en ademhaling. Het maakt je bewuster van jezelf en je omgeving. Yoga wordt op een rustige manier en in een veilige omgeving gegeven.
Yoga brengt rust en balans.
Kleuteryoga les op woensdagmiddag van 14:45 tot 15:45 uur en kinderyoga les op woensdag van 16:00 tot 17:00 uur. Beide lessen worden gegeven bij ‘De Yoga Studio Eindhoven’ aan de Scherpakkerweg 9c in Eindhoven.
Voor meer informatie klik op de roze button.
Tip: Voor kinderfeestjes in de regio Eindhoven kun je terecht in ons uitgebreide overzicht.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.