
Supclub Eindhoven
Stand-up-Paddle - suppen dus, is nieuw en hot! Je kunt het leren in Eindhoven!
Stand up Paddle is de nieuwste watersport die in snel tempo de wereld verovert. Je gebruikt ongeveer 90% van je spieren, niet alleen je bovenlijf maar zeker ook je beenspieren. Je kunt de beginselen van het Suppen nu ook in Eindhoven leren!
Iedereen kan het leren, en je hebt voor deze vorm van watersport geen wind nodig. Dus goed voor je conditie en vanaf het water ziet de omgeving er ook nog eens heel mooi uit.
Marleen Backx laat je de mooiste plekjes van Eindhoven zien vanaf het water.
Sup4kids is een leuke manier om te leren suppen. Goed voor je motoriek en balans. Er is ook voldoende gelegenheid om te waterratten. Naast lessen kun je bij haar ook terecht voor je kinderfeestje!
Voor tarieven, lessen, kinderfeestjes en meer kun je het beste contact opnemen met Supclub Eindhoven. Klik op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
12x superleuke eierkoek traktaties
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!
Bijzondere dierentuinen en parken in Noord-Brabant
Wist je dat je in Noord-Brabant heel veel unieke dieren kunt ontmoeten? Wat dacht je van een wandeling met een Alpca, knuffelen met een ezel en kameel, roofvogels en vlinders bewonderen of een échte vogelspin of Slang in je hand. Ontdek deze parels in de regio Eindhoven, Tilburg, Breda & Den Bosch!
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.