
Supclub Eindhoven
Stand-up-Paddle - suppen dus, is nieuw en hot! Je kunt het leren in Eindhoven!
Stand up Paddle is de nieuwste watersport die in snel tempo de wereld verovert. Je gebruikt ongeveer 90% van je spieren, niet alleen je bovenlijf maar zeker ook je beenspieren. Je kunt de beginselen van het Suppen nu ook in Eindhoven leren!
Iedereen kan het leren, en je hebt voor deze vorm van watersport geen wind nodig. Dus goed voor je conditie en vanaf het water ziet de omgeving er ook nog eens heel mooi uit.
Marleen Backx laat je de mooiste plekjes van Eindhoven zien vanaf het water.
Sup4kids is een leuke manier om te leren suppen. Goed voor je motoriek en balans. Er is ook voldoende gelegenheid om te waterratten. Naast lessen kun je bij haar ook terecht voor je kinderfeestje!
Voor tarieven, lessen, kinderfeestjes en meer kun je het beste contact opnemen met Supclub Eindhoven. Klik op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Zomeruitjes door heel NL
Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!
Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven
Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is bijna zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!