
Supclub Eindhoven
Stand-up-Paddle - suppen dus, is nieuw en hot! Je kunt het leren in Eindhoven!
Stand up Paddle is de nieuwste watersport die in snel tempo de wereld verovert. Je gebruikt ongeveer 90% van je spieren, niet alleen je bovenlijf maar zeker ook je beenspieren. Je kunt de beginselen van het Suppen nu ook in Eindhoven leren!
Iedereen kan het leren, en je hebt voor deze vorm van watersport geen wind nodig. Dus goed voor je conditie en vanaf het water ziet de omgeving er ook nog eens heel mooi uit.
Marleen Backx laat je de mooiste plekjes van Eindhoven zien vanaf het water.
Sup4kids is een leuke manier om te leren suppen. Goed voor je motoriek en balans. Er is ook voldoende gelegenheid om te waterratten. Naast lessen kun je bij haar ook terecht voor je kinderfeestje!
Voor tarieven, lessen, kinderfeestjes en meer kun je het beste contact opnemen met Supclub Eindhoven. Klik op de roze button.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant
De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
8 x Blotevoetenpaden in Brabant en ietsjes verder.
Blotevoetenpaden worden steeds populairder. Speciaal aangelegde paden vind je in prachtige natuurgebieden. Met verschillende ondergrond van zachte gras, fijn zand, houtsnippers, dikke takken. Vooral kinderen worden hier heel blij van. Kriebelende grassprietjes, blubber, verkoelend water, stevige stenen en heel veel meer prikkelende ervaringen kom je tegen op de blotevoetenpaden. Kijk vooraf wel even welke parken open zijn.