Kabouterpad bij de Bevrijdende Vleugels
Vanaf 't Boshuys loop je het Kabouterpad!
Het Kabouterpad is helemaal klaar! Maak kennis met kabouterfamilie Pluk, vind alle kabouters en leer alles over de bossen rondom ’t Boshuys. Het kabouterpad is te lopen tijdens openingstijden.
De routeboekjes van het kabouterpad zijn af te halen bij de kassa van museum Bevrijdende Vleugels, het gebouw recht achter ’t Boshuys. Dit kan tijdens openingstijden. Of mail info@bevrijdendevleugels.com
Er zijn prachtige plekjes in de natuur te vinden waar het lekker toeven is voor een drankje en een hapje. Wij hebben deze adresjes voor je verzameld!
Bevrijdende Vleugels
Sonseweg 39
5681 BH Best
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
Mail direct
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025
Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.
8x Sinterklaas surprises
Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief