Kabouterpad bij de Bevrijdende Vleugels
Vanaf 't Boshuys loop je het Kabouterpad!
Het Kabouterpad is helemaal klaar! Maak kennis met kabouterfamilie Pluk, vind alle kabouters en leer alles over de bossen rondom ’t Boshuys. Het kabouterpad is te lopen tijdens openingstijden.
De routeboekjes van het kabouterpad zijn af te halen bij de kassa van museum Bevrijdende Vleugels, het gebouw recht achter ’t Boshuys. Dit kan tijdens openingstijden. Of mail info@bevrijdendevleugels.com
Er zijn prachtige plekjes in de natuur te vinden waar het lekker toeven is voor een drankje en een hapje. Wij hebben deze adresjes voor je verzameld!
Bevrijdende Vleugels
Sonseweg 39
5681 BH Best
Openingstijden
Zie websitePrijs
Zie website
															
									
									
										Mail direct									
								
								
								
														
					Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
	HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?
Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?
	Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025
Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.
	Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen
De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!