’t Oude Wandelpark
Na een heerlijke wandeling in de bossen tot rust komen en lekker spelen bij 't Oude Wandelpark!
Na een wandeling in de bossen van Aalst/Waalre kun je heerlijk tot rust komen bij ’t Oude Wandelpark in Valkenswaard.
Heerlijke gerechten voor lunch of diner. Maar ook voor een kop koffie of chocomelk ben je welkom.
Het personeel is zeer vriendelijk en behulpzaam.
Aan de kinderen is ook gedacht, als ze nog energie over hebben na een lange wandeling in de bossen, hebben ze een klein speeltuintje waar ze nog kunnen spelen. En met slecht weer kunnen ze ook binnen spelen.
Het terras is heerlijk om te zitten. Met minder weer zit je daar ook droog en warm.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor ga je naar hun site.
Tip: Op zoek naar clubjes in Eindhoven en omgeving? Neem eens een kijkje in ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg
Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief
4x leuke Sinterklaas printables
Kidsproof is dol op Sinterklaas! En daarom hebben wij vier hele leuke, gratis, Sinterklaas printables voor je: een Sinterklaas afstreepkaart, Sinterklaas Bingo en een Sinterklaasspel.....Opslaan & printen maar!
Aftelkalender Sinterklaas
Hoeveel nachtjes is het nog slapen totdat het pakjesavond is? Deze vraag krijg ik bijna elke dag te horen. Natuurlijk is de Sinterklaasperiode heel spannend voor de kinderen.