
Telekids Musicalschool
Zingen, dansen en acteren voor alle kinderen groot en klein. Schrijf je in voor musicalles in Eindhoven.
Bij Telekids Musicalschool / De Nederlandse Musicalschool in Eindhoven haal je in het speciaal ontwikkelde lesprogramma het beste uit jezelf….en de kids maken natuurlijk heel veel plezier!
Onder leiding van topdocenten wordt er gewerkt aan zang, dans en acteren. Ook wordt er gerepeteerd voor 2 voorstellingen per jaar. Voor de basisgroepen geldt geen selectie, dus IEDEREEN kan meedoen!
Ontdek je talent
Telekids Musicalschool laat alle kinderen, jong of oud, waar vandaan en met welke talenten dan ook, deel uitmaken van een kleinschalige én een grote musicalproductie met alles erop en eraan. Een onvergetelijke ervaring!
De Nederlandse Musicalschool
De Telekids Musicalschool is er voor iedereen uit het basisonderwijs. Grote broer De Nederlandse Musicalschool heeft een lesprogramma voor enthousiastelingen uit het voortgezet onderwijs en de talentenklassen.
Meld je aan voor een proefles
Schrijf je NU in voor een proefles in Eindhoven via de roze websitebutton.
Eindhoven les op zaterdag: Vijfkamplaan 16B, 5624 EB Eindhoven
Eindhoven les op zondag: Belgiëplein 20, 5628 XJ Eindhoven
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?Maak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

18x De Leukste Natuurspeeltuin in Noord-Brabant
Naar de speeltuin met de kids is altijd een goed idee! Wij hebben een overzicht gemaakt van de leukste natuurspeeltuinen in de Provincie Noord-Brabant!
12x superleuke eierkoek traktaties
Trakteer je vriendjes en vriendinnetjes met je verjaardag eens op een originele eierkoek. In een handomdraai tover je een eierkoek namelijk om in een toffe traktatie!