
Ton Smits Huis
Vind jij cartoons ook zo leuk? In het Ton Smits Huis kun je de cartoons van Ton Smits komen bewonderen!
Als kleine jongen hield Ton Smits al van grappige verhalen vertellen. Op zijn veertiende droomt hij ervan om circusclown te worden. Door zijn manier van denken neemt hij je mee naar een sprookjeswereld. Hij was goed in het observeren van wat er om hem heen gebeurde, daardoor gebruikte hij deze beelden in zijn cartoons. Je herkent het museum direct aan de gave kleur blauw.
In het museum vind je niet alleen de cartoons van Ton Smits maar ook boeken, kaarten, schilderijen en t-shits voor de kinderen. ( maat 122-128 of 134-140 ).
Er is een gids aanwezig die uitleg wil geven en om vragen aan te stellen.
Entree is € 2,50 p.p. Het museum is elke woensdag geopend van 11:00 uur tot 17:00 uur.
Check voor meer informatie de website. Dit doe je door op de roze button te klikken.
Tip: Wij hebben nog meer leuke plekjes gevonden om eropuit te gaan. Check ons overzicht!
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!