Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles bij Toucan Sport

Zwemles in het van der Valk Hotel aan de Aalsterweg!

Het van der Valk Toucan Sport & Wellness Center beschikt over een binnenzwembad met heerlijk warm water van 31 C. De constante hoge watertemperatuur maakt een bezoek aan het zwembad zeer aangenaam voor allerlei doelgroepen.

Zo kun je samen met je baby of peuter genieten van het warme water, zowel in vrije vorm als in lesvorm. Daarnaast heeft de zwemschool een zeer goede naam in de wijde omgeving. Kinderen vanaf 4 jaar kunnen terecht om in kleine groepen diverse zwemdiploma’s te behalen.

Inschrijven kan aan de balie van het sportcenter. De wachtlijst bedraagt 3 tot 6 maanden, dus het is raadzaam je tijdig in te schrijven. 

Voor zwemtijden en overige informatie kun je op de roze button klikken. Je komt dan op de site.

Ben je benieuwd waar je nog meer terecht kunt voor zwemles met je kleintje, of ben je geïnteresseerd in andere sporten, kijk dan eens in onze categorie clubjes.

Toucan Sport & Wellness Center

Aalsterweg 322

5644 RL Eindhoven

Openingstijden Kijk voor actuele zwemlestijden op de site.
Mail direct

Mail direct naar Toucan Sport & Wellness Center

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Tip: leuke musicallessen

Bezoek World of Dinos met korting!

Blogs & inspiratie

Alle blogs

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

8 leuke strandspelletjes

Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Waterspelletjes voor een warme dag!

Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief