Attractiepark Toverland
Een magische wereld voor de hele familie! Kom naar Toverland in Noord-Limburg.
Toverland in Sevenum een gaaf attractiepark waar je echt een keer naar toe wilt.
Dit attractiepark biedt meer dan 30 attracties voor jong en oud, buiten en overdekt. Ga een hele dag naar Toverland en ontdek ze allemaal! Even bijkomen? Ga naar een vrolijke of spannende show, of neem een hapje en een drankje op een van de vele terrasjes van de horeca.
Via de roze button kom je op de website. Je vindt hier een plattegrond van het park, tarieven, openingstijden, hoe kaartjes te bestellen en de route erheen.
Ben je al geabonneerd op onze nieuwsbrief? Schrijf je in en ontvang de allerleukste mail met de allerleukste info in je mailbox!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Wandeling met fijne boscafés en speeltuinen
Heerlijk naar buiten om te ontspannen. Ontdek deze fijne plekken, ze liggen midden in de natuur in de regio van Eindhoven. Je krijgt gewoon zin in een wandeling. Dat is genieten.
4x trakteren op een unicorn
Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!
Ijsbellen maken
Een winters kunstwerk van bellen. Met dit stappenplan maak je ze zelf.