Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Onzeker? Ga mee op kamp!

Heel veel plezier hebben én werken aan je zelfvertrouwen, dat kan op de kampen van De Ster!

Gun jij jouw kind meer weerbaarheid en zelfvertrouwen? De Ster is dé expert op dit gebied en organiseert kampen in de mei-, zomer- en herfstvakantie, waar leren en plezier hand in hand gaan.

Er zijn diverse kampen voor verschillende leeftijdscategorieën:

Startkamp (7 en 8 jaar)

Een lang weekend met een kleine groep kinderen (max. 24) die worden ondergedompeld in een verhaal tijdens ‘Verhalenland’. Ze bespreken gedachten, gevoelens en uitdagende situaties terwijl ze meeleven met de hoofdpersoon uit het boek. Tijdens het kamp leren de kinderen vaardigheden om de hoofdpersoon te helpen en groeien ze zelf ook. Natuurlijk is het ook gewoon kamp, vol plezier, spellen en ons beroemde corfeest!

Sterkamp (9 – 12 jaar)

Een onvergetelijke kampweek vol verrassingen en leuke activiteiten! De kinderen gaan spelenderwijs aan de slag met thema’s als vrienden maken én houden, zelfvertrouwen en pesten. Dat gaat bij ons altijd samen met heel veel plezier!

Sterk ID (voor groep 8-ers)

Dit kamp bereidt je optimaal voor op de brugklas. In een nagebootst schoollokaal met een leraar en twee acteurs, oefen je hoe het is om in de brugklas te zitten. Je leert jezelf voorstellen, omgaan met kluisjes en nieuwe vrienden maken. Zo ga je zelfverzekerd en voorbereid naar de middelbare school, terwijl je een te gekke week beleeft!

Stay Strong (12-17 jaar)

De jongeren werken samen aan een eigen filmproject. Liever niet acteren? Geen probleem! Het draait om samenwerken, je mening uiten en zelfvertrouwen opbouwen. De week wordt afgesloten met een echte premièreavond!

Step Up (15-17 jaar)

Tijdens Step Up organiseren jongeren samen een écht event! Een week vol samenwerken, je mening durven geven en je talenten ontdekken—met natuurlijk veel gezelligheid en plezier!

De kampen vinden plaats op verschillende locaties in Nederland. Voor meer informatie of om je (kind) in te schrijven, klik op de roze button en ga naar de site van De Ster.

*Deelnamekosten voor de kampen liggen tussen de €475 (voor een weekendkamp) en €745 (voor een weekkamp). Is dit te hoog? Stichting de Ster zorgt er in alle gevallen voor dat jouw kind op kamp kan, ongeacht jouw financiële situatie.

Stichting De Ster

Voetiusstraat 2

3512 JM Utrecht

Openingstijden Mei- zomer- en herfstvakantie
Prijs Zie website Stichting De Ster, incl. overnachtingen, eten, drinken, alle activiteiten, sociale weerbaarheidstrainingen en intakegesprek. 

Inschrijving is vrijblijvend en pas na een telefonische en fysieke intake kies je definitief voor deelname.
Mail direct

Mail direct naar Stichting De Ster

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief