Brugse Heide Valkenswaard
Ontzettend leuk vakantiepark in Valkenswaard!
Op zoek naar een leuke overnachting in het Brabantse? Kijk dan eens naar Vakantiepark Brugse Heide in Valkenswaard.
Voor kinderen is er zo veel te doen. Er is een Buitenzwembad, Air Trampoline, Midgetgolf, Tafeltennis en nog veel meer.
De omgeving is ook prachtig en veel activiteiten in Eindhoven en omgeving voor kinderen. Check ons overzicht eens!
Je kunt natuurlijk op het park lekker eten bij het eetcafé, snackbar of ijssalon. Maar als je toch een keer uit eten wilt in Eindhoven of omgeving dan hebben wij ook daar een heel handig overzicht voor.
Klik voor meer informatie op de roze button. Hierdoor kom je bij Vakantiepark Brugse Heide op de site.
Vakantiepark Brugse Heide
Maastrichterweg 183
5556 VB Valkenswaard
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!
8 leuke strandspelletjes
Natuurlijk, met een emmer en een schep kunnen veel kinderen zich prima vermaken, maar met deze spelletjes wordt je stranddagje net even anders!