Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Voorstelling: Hoe dan!

De vrolijkste familieshow vol magie!

Sinds het winnen van de Televizier-Ring Jeugd 2023 kun je niet meer om Steven Kazàn heen. Ook dit theaterseizoen komt Steven weer met veel plezier naar jullie toe met de vrolijkste familieshow van het land!

Hoe dan! is een onvergetelijke familieshow vol grappen, magie en aanstekelijke energie. Je vraagt je voortdurend af hoe het toch kan. En je bent zeker niet de enige.

De voorstelling zit bomvol entertainment: goocheltrucs, grappen, interactie met het publiek en nog veel meer. Lachen zul je zeker. Na afloop is het feest nog niet voorbij, want Steven komt altijd nog even langs in de foyer.

Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

Parktheater

Theaterpad 1

5615 EN Eindhoven

Openingstijden 19:00 uur
Prijs € 25,-
Mail direct

Mail direct naar Parktheater

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
Ik wil de nieuwsbrief ontvangen
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg

Meer inspiratie

Intochten Sinterklaas

Alle intochten van Sinterklaas op een rijtje uit de regio Eindhoven en Noord-Limburg.

Sinterklaaskasteel Geldrop

Komen jullie ook naar het kasteel van Sinterklaas in Geldrop?

Sinterklaasjournaal

Het Sinterklaasjournaal met Merel Westrik, dagelijks om 18:00 uur!

Fan van Sinterklaas

Een show voor alle leeftijden die je zeker niet wilt missen!

Uitgelicht

Spelletjesfans opgelet, dit wil je niet missen!

Nieuw en door Kidsproof getest: Music Machines & Me

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2026

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 14 november 2026 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

8x Sinterklaas surprises

Voor de dierenliefhebber, voor de snoeperd, voor de gamer... voor iedereen is er wel een leuke surprise te bedenken. Bekijk onze voorbeelden!

Kasteel van Sinterklaas in de regio’s Eindhoven en Noord-Limburg

Hij komt hij komt die lieve goede Sint....Kom je op bezoek bij Sinterklaas? En help de Pieten, speur door het huis op zoek naar pakjes..... of stuur een brief

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2026

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 14 november 2026 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Win een familieconcert met hotelovernachting in Amsterdam
Doe mee en maak kans op een familieconcert mét hotelovernachting in Amsterdam!

Ik doe mee!