Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Vos & Haas… met vrienden

Zing, lach en beleef het mee… want in het bos is er altijd iets te ontdekken!

Het liefst brengen Vos en Haas hun dagen samen met hun vrienden door in hun vertrouwde bos. Ze spelen, ontdekken nieuwe plekjes en beleven de gekste avonturen. Maar af en toe begint het te kriebelen… dan is het tijd voor een nieuw avontuur!

En dat avontuur brengt hen dit keer naar het theater.

In deze vrolijke en sprankelende familiemusical trekken Vos en Haas er samen met hun vrienden Uil en Ever op uit. Wanneer er iets onverwachts gebeurt in het bos, begint een bijzondere reis vol verrassingen. Onderweg ontdekken ze hoe belangrijk het is om elkaar te helpen, samen te lachen en soms ook een beetje dapper te zijn.

Met aanstekelijke liedjes, humor, kleurrijke personages en een flinke dosis fantasie wordt dit een warme en speelse voorstelling voor het hele gezin. Kinderen worden meegenomen in een herkenbaar verhaal over vriendschap, nieuwsgierigheid, samenwerken en jezelf durven zijn.

Kom samen met je familie genieten van een muzikaal avontuur in het bos van Vos en Haas.

LET OP: Deze voorstelling wordt op basis van loting verkocht.
Klik op de roze button voor meer informatie.

 

TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!

Data:

PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.

Theater de Schalm

Meiveld 3

5501 KA Veldhoven

Openingstijden 13:30 en 16:00 uur
Prijs € 0,00–€ 18,50
Mail direct

Mail direct naar Theater de Schalm

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming*
I want to receive the newsletter
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

10x de leukste kinderhotels van Valk Exclusief in Nederland

WOW! Wat een toffe familiekamers hebben deze kindvriendelijke hotels! Hier wil je toch meteen eens een nachtje slapen? Bekijk snel deze 10 kinderhotels van Valk Exclusief en boek een heerlijk nachtje weg met je kind(eren).

4x trakteren op een unicorn

Razend populair, de unicorn. Daarom deze unicorn-traktaties, leuk om met je verjaardag uit te delen. In de klas of gewoon thuis. Ze zien er mooi uit, zijn ook nog eens ontzettend lekker en nummer 1 is ook nog eens helemaal trakatie-beleid proof!

3x Tie dye shirt maken!

Heeft jouw dochter al gevraagd naar het "tie dye en"? Bij ons gaat het nergens anders meer over! Loïs (12 jaar) legt stap voor stap uit hoe je dit kunt doen samen met je dochter of zoon. Lees je mee?

Eropuit in België, net over de grens bij Eindhoven

Wat zijn nou de leukste uitjes in België? Voor avontuur, plezier, actie, zwemmen, spelen en natuur voor het hele gezin! Ik geef je de parels.

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief