Waterski feestje
Met het waterski kinderfeest maak je echt indruk op je vrienden.
Op woensdag middag en zaterdag is het feestjes tijd bij hun waterskibaan. De baan draait op een wat langzamere snelheid wat het geschikt maakt voor kinderfeestjes. Onder begeleiding van een gecertificeerde instructeur gaan de deelnemers 1 uur lang aan de slag om te leren waterskiën en/of kneeboarden.
In dit feestje is inbegrepen: 1 uur waterskiën/kneeboarden inclusief life vest, helm, ski’s en wetsuit. Indien het zwembad geopend is dan mag er ook gebruik worden gemaakt van het binnen- of buitenbad (zie informatie pagina zwembad i.v.m corona).
€ 15,50 per persoon t/m 15 jaar, minimaal 7 personen. Eventueel uit te breiden met een horeca arrangement: een portie frites met snack, frisdrank en een ijsje.
Klik voor nog meer info op de roze button. Zo ga je naar hun site.
TIP; Al eens deze botevoetenpaden gelopen? Een unieke ervaring!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg
Het is bijna weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten in de regio Noord-Limburg... Ik hou d'r van!
De leukste binnenspeeltuinen in Eindhoven en omgeving
Weer of geen weer de leukste binnenspeeltuinen van Eindhoven en omgeving op een rijtje!
Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!