Woezel & Pip – Feest in de Tovertuin
een interactieve, muzikale voorstelling vol herkenbare liedjes en nieuwe avonturen.
Woezel en Pip vieren samen met hun vriendjes het jaarlijkse grote Tovertuinfeest! Maar dit jaar loopt het feest nét even anders…
Wanneer er een onverwachte gast in de Tovertuin rondsnuffelt, raken de vriendjes een beetje in de war. Wie is deze dame met haar camera? En wat komt ze doen? Gelukkig weet de Wijze Varen precies wat er aan de hand is: vandaag is een superbelangrijke dag, en op belangrijke dagen zijn er nieuwsreporters!
De vriendjes laten reporter Dani (Sita) zien wat de Tovertuin zo speciaal maakt. Pip neemt haar mee naar de Snoezelboom, waar je álles kunt zijn wat je wilt. Buurpoes vertelt Dani hoe héérlijk je kunt wegdommelen op haar favoriete droommuurtje. En Charlie? Die laat haar maar al te graag zien hoe superleuk zijn speelgoedkist is. Er ontbreekt alleen nog een foto van het lievelingsplekje van Woezel. Hoe hard hij het ook probeert, hij kan maar niet kiezen wat hij nou het állerleukst vindt. Gelukkig staat hij er niet alleen voor en kan hij rekenen op de hulp van zijn Tovertuinvriendjes en de kinderen in de zaal.
“Woezel & Pip De Musical – Feest in de Tovertuin” is een interactieve, muzikale voorstelling vol herkenbare liedjes en nieuwe avonturen. De show is een vrolijke beleving voor de allerkleinsten en een leuke eerste kennismaking met theater voor kindjes vanaf 2 jaar!
Klik op de roze button voor meer informatie.
TIP: Kijk voor nog meer leuke uitjes ook eens op onze eropuit-pagina!
Data:
- zaterdag 24 april 2027 Zet in mijn agenda
PS: klik op de roze button om te kijken of deze activiteit ook op andere data mogelijk is.
Theater De Oranjerie
Kloosterwandplein 12-16
6041 JA Roermond
Openingstijden
13:30 uurPrijs
vanaf € 26,50Toon op kaart
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
26x zomeruitjes met kids door heel Nederland
Van paleizen en musea tot waterpret, theater en avontuurlijke doe-uitjes: ontdek 26 favoriete zomeruitjes voor gezinnen door heel Nederland.
6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg
Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?
16x Bootje, sloep, kano of sup huren voor waterpret in Brabant.
Ontdek Brabant vanaf het water. In de regio Eindhoven, Tilburg, Den Bosch en Breda kun je bootje of kano varen en suppen. Heb jij er al zin in? De leukste vaartochten, kano adresjes en supverhuur in Brabant hebben we op een rijtje gezet. Lees je mee?