Yoga Studio Saffrie
Kinder yoga is super leuk en is voor een heleboel dingen goed!
Bij kids is yoga met name goed voor concentratie, balans, eigenwaarde, houding en ademhaling. Je haalt er altijd iets voor jouzelf uit! Een les is eigenlijk een feestje. Je gaat naar het oerwoud, de dierentuin, de zee, het strand, het circus etc.
Je gaat in allerlei houdingen voor soepele spieren, je doet ademhalingsoefeningen, concentratiespelletjes en zelfs praat je af en toe over gevoelens. Alles mag, niks moet. Fijn toch?
Maandag 16.00 – 17.00 uur leeftijd 5 jaar t/m 8 jaar.
Vrijdag 17.00 – 18.00 uur leeftijd 9 jaar t/m 12 jaar.
Via de roze button kom je op de website!
Tip: voor andere sportclubjes kun je eens een kijkje nemen in ons uitgebreide overzicht van clubjes!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips om je kids te schminken voor de carnaval!
Carnaval komt eraan… …en dat betekent dat we weer de verkleedkist erbij moeten pakken en de schminkdoos klaar moeten zetten. Onze collega Maud is dol op carnaval en gelukkig haar kinderen ook!
Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!