Yoga Studio Saffrie
Kinder yoga is super leuk en is voor een heleboel dingen goed!
Bij kids is yoga met name goed voor concentratie, balans, eigenwaarde, houding en ademhaling. Je haalt er altijd iets voor jouzelf uit! Een les is eigenlijk een feestje. Je gaat naar het oerwoud, de dierentuin, de zee, het strand, het circus etc.
Je gaat in allerlei houdingen voor soepele spieren, je doet ademhalingsoefeningen, concentratiespelletjes en zelfs praat je af en toe over gevoelens. Alles mag, niks moet. Fijn toch?
Maandag 16.00 – 17.00 uur leeftijd 5 jaar t/m 8 jaar.
Vrijdag 17.00 – 18.00 uur leeftijd 9 jaar t/m 12 jaar.
Via de roze button kom je op de website!
Tip: voor andere sportclubjes kun je eens een kijkje nemen in ons uitgebreide overzicht van clubjes!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Meer inspiratie
Schrijf je nu in voor Bricks and Robots
Schrijf je nu in voor de robotica-, technologie- en programmeerlessen van Bricks & Robots!
Waterskiën/Wakeboarden
Waterskiën en wakeboarden de Vossemeren.
Bricks and Robots
Ervaar de wereld van robotica, technologie en programmeren tijdens de cursussen van Bricks & Robots!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor de zomervakantie in en om Eindhoven
Yeah, het is zomervakantie! Wij hebben voor jou de leukste uitjes in Eindhoven en omgeving op een rijtje gezet! Heel veel plezier!
13x zwemmen, strand, spelen en genieten.
Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.
Waterspelletjes voor een warme dag!
Wauw... wat is het heerlijk weer! Lekker spelen met water werkt altijd goed en er zijn heel veel mogelijkheden. Wij hebben zes leuke waterspelletjes voor je op een rijtje gezet!