You Jump Eersel
Jumpen, rennen en vliegen bij dit grote en gave trampolinepark in Eersel.
Bij trampolinepark You Jump Eersel (voorheen Jumpsquare en Jump XL) kunnen kinderen zich helemaal uitleven. Springen, rennen, stuiteren en natuurlijk de gaafste trampoline tricks uitproberen! Enne…ook ouders zijn hier van harte welkom om mee te springen 😉
Trampolinespringen is niet alleen ontzettend leuk, maar ook gezond. Het is een goeie workout waarbij je lichaam endorfines aanmaakt: het gelukshormoon dat zorgt voor een vrolijk en ontspannen gevoel. Met de speciale jumpsokken hebben de jumpers bovendien extra grip op de trampolines.
Tijd voor een pauze?
Van al dat springen krijg je natuurlijk dorst en trek. In het horecagedeelte kun je terecht voor lekker snacks en drankjes. Even afkoelen 😉 Terwijl de kinderen nog even doorspringen, kan jij relaxen met een kop cappuccino, thee of iets lekkers erbij.
Wist je dat je bij You Jump ook terecht kunt voor hele toffe feestjes? Je boekt je feestje gewoon via de website van You Jump. Daar kies je je datum en tijd én je kiest uit één van de arrangementen: Super, Mega, Ultimate of een echte Disco party. Of kies voor de kleintjes tot en met 5 jaar het speciale Mini Jump Feestje. Veel plezier!
Lijstjes voor Eindhoven en Noord-Limburg
Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
6x Jumpen in de regio Eindhoven en Noord-Limburg
Heb je ook altijd al die coole tricks willen leren? Of een potje dodgeball willen spelen met je vriendjes op je kinderfeestje?ÂMaak de vetste moves en hoogste sprongen tijdens een uurtje jumpen bij hele leuke en gave trampolineparken in de regio Eindhoven en Noord-Limburg.
Carnavalsoptochten in en om Eindhoven!
Alaaf...Alaaf...De verkleedkleding kan weer uit de kast en je haar mag in de gekste kleuren gespoten worden, het is namelijk weer tijd om mee te feesten met de leukste carnavalsoptochten!