Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de IJzeren Man

Kom baantjes zwemmen of doe mee aan de leukste activiteiten voor jong en oud in Weert, Noord-Limburg.

Zin om een dagje in het zwembad door te brengen? In zwembad De IJzeren Man in Weert, Noord-Limburg vind je een golfslagbad met daarin een stroomversnelling, bubbelbad, peuterbad en interactieve glijbaan! Ook zijn er een 25-meter bad en een instructie-/kleuterbad, waar kids enkel onder begeleiding mogen zwemmen.

Tijdens het vrijzwemmen zijn er leuke speel- en duikmaterialen aanwezig, zodat je je geen seconde hoeft te vervelen. Op woensdagmiddag, in het weekend en tijdens de schoolvakanties kan je je zelfs uitleven op een een megastormbaan of de stoere loopmat.

Hongerig of gewoon even bijkomen? Het restaurant heeft een menukaart met voor elk wat wils.

Voor meer info klik je op de roze button.

Zwembad de IJzeren Man

Geurtsvenweg 1

6006 SN Weert

Openingstijden Zie website voor openingstijden per bad.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de IJzeren Man

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste zomeruitjes in Noord-Brabant

De zon schijnt weer, tijd om er lekker op uit te gaan! We hebben de tofste Brabantse uitjes voor je verzameld. Beleving, sport, hoogtes, interactief, water en nog veel meer. Lees je mee?

6 x fijne buitenzwembaden en strandjes in Noord-Limburg

Met een heerlijke lange zomer voor de boeg hebben we ook 7 verkoelende plekjes in Noord-Limburg voor je op een rij gezet. Waar je heerlijk kunt spelen op het strand, zwemmen in een openluchtzwembad, sommige hebben zelf een speeltuin erbij. Ken jij ze allemaal al?

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

13x zwemmen, strand, spelen en genieten.

Bij ons thuis zijn ze gek op zwemmen en dan waar ze ook lekker kunnen spelen. Zandkastelen bouwen, modder maken en gewoon lekker klooien met schepjes en emmertjes. We wisselen vaak af van een speeltuin met een zwembad of een fijn strandje.

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief