Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwembad de IJzeren Man

Kom baantjes zwemmen of doe mee aan de leukste activiteiten voor jong en oud in Weert, Noord-Limburg.

Zin om een dagje in het zwembad door te brengen? In zwembad De IJzeren Man in Weert, Noord-Limburg vind je een golfslagbad met daarin een stroomversnelling, bubbelbad, peuterbad en interactieve glijbaan! Ook zijn er een 25-meter bad en een instructie-/kleuterbad, waar kids enkel onder begeleiding mogen zwemmen.

Tijdens het vrijzwemmen zijn er leuke speel- en duikmaterialen aanwezig, zodat je je geen seconde hoeft te vervelen. Op woensdagmiddag, in het weekend en tijdens de schoolvakanties kan je je zelfs uitleven op een een megastormbaan of de stoere loopmat.

Hongerig of gewoon even bijkomen? Het restaurant heeft een menukaart met voor elk wat wils.

Voor meer info klik je op de roze button.

Zwembad de IJzeren Man

Geurtsvenweg 1

6006 SN Weert

Openingstijden Zie website voor openingstijden per bad.
Mail direct

Mail direct naar Zwembad de IJzeren Man

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Uitgelicht

7x HomeMade recepten voor Halloween: Leuk en makkelijk!

Buurman & Buurman gaan naar de maan (4+)

Blogs & inspiratie

Alle blogs

HERFST, HERFST WAT HEB JE TE KOOP?

Stiekem willen we de kachel weer aan. Maar eigenlijk is de herfst het perfecte seizoen om lekker naar buiten te gaan! Het is niet te warm en nog niet te koud en er is van alles te vinden en zien. Vind jij de big five van de herfst?

Intocht Sinterklaas regio Eindhoven 2025

Waar en wanneer komt Sinterklaas weer in het land aan? Op 15 november 2025 is het zover! Ook in Eindhoven en de omliggende dorpen zal hij heel veel kindjes blij maken.

Sinterklaas intochten Noord-Limburg 2025

Hij komt...Hij komt....Sinterklaas zal zaterdag 15 november 2025 weer naar Nederland komen. Hier vind je een overzicht van een paar plekken waar Sinterklaas aankomt in Noord-Limburg.

Herfst! 19x leuke dingen om te doen met kinderen

De herfst is hét seizoen om met kinderen de natuur in te gaan. De grond ligt vol met kastanjes, oranje bladeren en andere herfstschatten: perfect voor kleine verzamelaars. Houd het herfstweer je binnen? Wij hebben ook een heleboel herfstige tips voor je!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief