
Strandbad Nederheide
Warm weer? Ga lekker zwemmen bij Strandbad Nederheide in Milheeze.
Midden in de natuur, achter het restaurant en terras, ligt de grote zwemvijver van Hotel Restaurant Nederheide. Compleet met een fraai zandstrand en ligweide. Hier kun je in de zomer heerlijk zwemmen en zonnen.
Strandbad Nederheide is gedurende het hele jaar dagelijks geopend van 11.00 – 20.00 uur.
Voor het strandbad geldt gratis toegang, behalve op warme dagen, wanneer inzet van EHBO en toezicht nodig is. Dan geldt een toegangsprijs van €5,- per persoon. (kinderen t/m 12 jaar gratis toegang, alleen onder begeleiding van een volwassene).
Kom jij ook lekker zwemmen en spelen?
Klik op de roze websitebutton voor meer informatie.
Tip: Meld je aan voor onze nieuwsbrief en mis nooit meer de leukste activiteiten bij jou in de buurt.
Blogs & inspiratie
Alle blogs
De leukste meivakantie tips
Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.
De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.
Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken.Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.
Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!