Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Zwemles

Leer zwemmen bij Zwemschool Snorkeltje in het HUP Hotel in Mierlo!

In Mierlo kan je vanaf 1 maart 2019 zwemles van Zwemschool Snorkeltje volgen in het HUP hotel. In dit ruimtelijke zwembad bieden ze 1-op-1 & 1-op-2 zwemlessen aan. De methode van Zwemschool Snorkeltje zorgt ervoor dat je kind snel vertrouwen krijgt in zijn eigen kunnen.

Een kind krijgt er alle aandacht in een rustige, ontspannen omgeving. Door deze 1-op-1 óf 1-op-2 methode zijn de zwemlessen erg effectief, hierdoor zwemmen de kinderen sneller af. Uiteraard heeft ieder kind zijn/haar eigen leersnelheid.

Natuurlijk mag je eerst een proefles doen.

Wil je een afspraak maken of meer informatie? Klik dan op de roze button om naar de website van Zwemschool Snorkeltje te gaan.

Tip: Meer zwemscholen in en om Eindhoven vind je onder de categorie ´Clubjes´

Zwemschool Snorkeltje

Arkweg 3-17

5731 PD Mierlo

Openingstijden Vrijdag (Tijdstip in overleg)
Prijs 1-op-1: Per les €30,- | Limiet A diploma: 28 wkn
1-op-2: Per les €18,- | Limiet A diploma: 41 wkn
Mail direct

Mail direct naar Zwemschool Snorkeltje

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

10 & 11 mei 2025: Nationale Molendag!

Kinderherdenking 4 mei in Madurodam

Blogs & inspiratie

Alle blogs

De leukste speeltuinen in en om Eindhoven.

Tijd om op zoek te gaan naar de állerleukste speeltuinen in de omgeving van Eindhoven, waar kinderen hun eindeloze energie lekker kwijt kunnen. We klommen, gleden en draaiden heel wat af. Urenlang speelplezier gegarandeerd!

20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen

Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland

De leukste terrasjes, lekker eten en buitenspelen met kids.

Zodra we de eerste zonnestralen voelen en de temperatuur iets omhoog gaat, zoeken we allemaal een fijn plekje om een drankje te drinken en waar de kids zich heerlijk kunnen vermaken. 
Wij hebben een paar restaurants met terras en een speeltuin voor je op een rijtje gezet in Eindhoven en omgeving. Dat wordt genieten!

De leukste meivakantie tips

Pasen, Koningsdag, meivakantie....wat een feest al die vrije dagen! Wat zijn jullie plannen? Hieronder vind je leuke uitjes om er een topvakantie van te maken. Heel veel plezier.

WIN: een gezinsticket voor de nieuwe Fien en Teun film! Meld je aan voor onze nieuwsbrief en maak kans op 1 van de 5 gezinstickets 🤩🎟️

Aanmelden nieuwsbrief