Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

A-Jay’s Feestweken

Feest, avontuur en een jungle vol verrassingen met A-Jay

Van 18 april tot en met 1 juni 2025 is het feest in Almere Jungle!

Er wordt gevierd dat mascotte A-Jay de Tokeh Gekko twee jaar in Almere Jungle is.

Het dierenpark en de botanische tuin worden feestelijk aangekleed. In de weekenden is er de mogelijkheid om met A-Jay op de foto te gaan.
Daarnaast zijn er prijzen te winnen, zoals abonnementen en A-Jay knuffels, door deel te nemen aan de zoektocht naar alle verstopte A-Jay’s.

Ook wordt in de tempel het Almere Jungle-lied gedraaid, waarbij iedereen uitgenodigd is om mee te dansen. Een belevenis voor jong en oud!

Benieuwd naar alle details? Druk op de roze website buton voor meer informatie en plan je bezoek!

TIP: Blijf op de hoogte van allerlei toffe activiteiten voor kinderen en volg Kidsproof Flevoland op Facebook

Almere Jungle

Kemphaanpad 2

1358 AC Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Zie website
Mail direct

Mail direct naar Almere Jungle

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Telefoonnummer
Toon op kaart

Meer inspiratie

MACHTIG (6+)

BonteHond nodigt uit: TG.AAA. Een kindervoorstelling bij Kunstlinie Almere vol reusachtige verhalen

Dierendag Stad & Natuur

Vier Dierendag met Stad & Natuur op kinderboerderij Den Uylpark en De Beestenbende!

Weekend van de Wetenschap

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!

Kinderboekenweek 2025

Verhalen, workshops, voorstellingen en nog veel meer in De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Herfstuitjes die je niet wil `laten vallen´!

Vandaag start de herfst écht officieel. Toch worden we nog verwend met heerlijk nazomerweer. Gelukkig is plezier maken helemaal niet afhankelijk van het seizoen. ;-) Zin in een nieuw avontuur? Wij hebben de leukste tips voor de komende weken voor je verzameld!

8x mooie pluktuinen voor kinderen

Hoe leuk is het om samen met de kinderen bloemen en groenten te plukken bij een gezellige pluktuin! Met een mandje aan de arm gaan de kinderen hier op plukavontuur. Mooie bloemen en kruiden vind je niet alleen in de bloemenwinkel; verse bloemen uit de tuin blijven zelfs langer goed in een vaas! Wij verzamelden 8 prachtige pluktuinen in Flevoland en verder in Nederland, om te bezoeken met de kids.

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Heerlijk samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief