Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Fruitpluktuin Vink

De pluktuin is er voor iedereen die houdt van fruit! Je plukt er allerlei soorten appels en peren.

Heb jij weleens je eigen fruit geplukt? In de fruitpluktuin van Vink kan het! Vanaf eind augustus tot en met november kan je op de fruitboerderij in Kraggenburg je eigen fruit plukken. Een super leuke activiteit voor jong en oud!

Hoe werkt het?
Meld je bij aankomst eerst in de boerderijwinkel. Neem een kruiwagen mee naar onze plukbaas, die in de pluktuin klaarstaat om je te helpen bij je zoektocht naar de mooiste stukken fruit. Daarnaast vertelt hij je hoe je dit lekkere fruit het beste kunt plukken.

Je vindt er allerlei soorten appels, waaronder Elstar, Jonagold, Goudreinet, Robijn, Gala, Red Prince, Golden Delicious, Karmijn en Roblos. Ook peren zijn er in overvloed, van Conference tot Gieser Wildeman, van Condo tot Doyenné du Comice. Welke appel of peer vind jij het lekkerst?

Openingstijden zelfpluktuin
· Woensdag van 13.00 tot 17.00 uur
· Vrijdag van 10.00 tot 17.00 uur
· Zaterdag van 10.00 tot 17.00 uur

De entree is gratis, je betaalt voor alle zelfgeplukte kilo’s fruit en plukt voor eigen gebruik.

Klik op de roze websitebutton voor meer informatie!

TIP: op zoek naar meer leuke uitjes voor kinderen in de natuur? Klik hier!

Pluktuin Vink

Zuiderringweg 13

8317 RA Kraggenburg

Openingstijden Zie roze websitebutton
Mail direct

Mail direct naar Pluktuin Vink

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Keti Koti Kidsparade

Vier vrijheid, creativiteit en plezier

Watersportweken 7-14 jaar

Vijf dagen zomerkamp vol sport, water en nieuwe uitdagingen bij Sail-Today!

Xperience Day 2025

Doe mee met de workshops, geniet van optredens en neem een kijkje achter de schermen en nog veel meer...

De Grote Show: theater door kids

Kleur in Cultuur presenteert een bijzonder theaterweekend vol magie en talent

Uitgelicht

Een parel aan de kust!

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Low budget uitjes in Flevoland

Een dag vol avontuur en plezier beleven? Dat hoeft helemaal niet veel te kosten. In Flevoland zijn er allerlei leuke activiteiten te doen die (bijna) helemaal gratis zijn! Goed voor het humeur en de portemonnee.

Springplezier bij You Jump Lelystad

Gave tricks en stunts leren of rennen en vliegen door het trampolinepark: beleef het bij You Jump Lelystad!

Glitterende Kinderfeestjes in Flevoland

Op zoek naar een fabelachtig leuk kinderfeest vol glitter en glamour in Flevoland?

10x leuke vakantiekampen voor deze zomer

Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief