
Kinderbouwpartijtje
Bouw een eigen feesthut en spring op de trampolines bij Jeugdland Stad!
Wil je jouw kinderfeestje zelf organiseren, maar dan wel buitenshuis? Denk dan eens aan Jeugdland Stad. Bouw same met je vriendjes en vriendinnetjes een feesthut!
Natuurlijk kun je ook gebruik maken van alle andere speelmaterialen die op het terrein aanwezig zijn. Bijvoorbeeld de skelters, de trampolines, het voetbalveld of de waterspeeltoestellen. Het is jouw kinderfeestje, Jeugdland Stad biedt alleen de mogelijkheden, zodat je er zelf iets leuks van kunt maken. Vergeet niet van te voren te reserveren!
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Lekker uiteten na een dagje uit? Klik hier voor restaurants in Almere!
Jeugdland Stad
Weg 1940-1945 8
1318 EL Almere
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Meer inspiratie


Indoor Mountainbike Feestje
Mountainbiken, een kinderfeestje vol actie en avontuur bij Indoor Mountainbike Almere.
Aviodrome kinderfeestje
Er is maar één plek waar je écht in de wolken bent met je kinderfeestje: bij Luchtvaartmuseum Aviodrome!
Kinderfeestjes Jumping Jack
Vier jouw kinderfeest bij Jumping Jack Almere! Ga je voor trampolinespringen, minigolf of allebei?Blogs & inspiratie
Alle blogs
Sprookjes komen uit bij Hans & Grietje
Zin in een dag vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en verwondering centraal staan, voor alle leeftijden. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken – zowel het restaurant als het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Er is altijd iets nieuws te ontdekken. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland