
Kinderboerderij De Stekplek
Kom kijken en genieten van de gezellige beestenbende bij Kinderboerderij De Stekplek op Urk.
Op de Stekplek is er een verscheidenheid aan dieren, schapen, geiten, een koe(tje) en een pony. Ook hebben ze Martine de ezelin. Verder zijn er nog heel veel konijnen in verschillende soorten en maten, veel kippen, kalkoenen en pauwen. De kippen zitten in diverse kippenhokken, bij sommige kippen zitten ook duiven in het hok.
In de wei naast de oude stal worden momenteel wat speeltoestellen gezet maar is nog niet helemaal af.
Het hele jaar door worden er activiteiten aangeboden:
- Voeren van de dieren: voor € 0,50 kun je een zakje dierenvoer kopen bij het loket.
- Koffie/thee/limonade/ chips / ijs/ snoep /etc. kun je kopen bij het loket
Onderstaande activiteiten zijn in principe alleen door de weeks en na reservering:
- Trekkerritjes: Op de boerderij rijdt soms een kleine tractor met aanhangwagen. Kinderen kunnen hier een rondrit mee maken over de boerderij. Bij het loket zijn kaartjes te koop voor €0,50.
- Rondrit pony: Pony Monja maakt menig kind blij met een ritje op haar rug. Deze ritjes worden alleen bij bijzondere gelegenheden aangeboden, dus niet dagelijks! Als de ritjes aangeboden worden zijn de kosten; € 1,00 per rit. ( Paardenritjes kunnen niet onbeperkt uitgevoerd worden 🙁 max 15 per dag)
- Ranjakoe: Tijdens je bezoek aan de boerderij kan je, bij bijzondere gelegenheden, een kaartje kopen voor de ranjakoe. Je kunt haar melken, en er komt heel wonderlijk: ranja uit !!! Wel een beker vol, als je kunt melken uiteraard!Kosten: € 0,50 per gemolken bekertje.
Kinderknutselmiddagen:
Een keer per maand op woensdagmiddag is er een knutselmiddag. Knutselen, freubelen, plakken, kleuren, alles is mogelijk. Wanneer is het knutselen? Dat staat aangekondigd in de plaatselijke krant. Kosten zijn meestal €1,50.
In 2015 zijn zij verkozen tot leukste Kinderboerderij van Flevoland! Dat wil toch wel iets zeggen!!
Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.
TIP: volg kidsproof ook op facebook en instagram voor de laatste nieuwtjes en wie weet staat er een leuke prijsvraag online!
Kinderboerderij De Stekplek
Urkerweg 62
8322 NB Urk
Openingstijden
Maandag tm vrijdag van 11 tot 14uZaterdag en zondag gesloten
Prijs
toegang is gratisToon op kaart
Meer inspiratie


Zomertip voor het hele gezin!
Op zoek naar een superleuk, leerzaam en koel uitje deze zomervakantie? Dan is dit jouw tip!
Reis in de zomervakantie supervoordelig met bus en regionale trein
Extra vakantiepret met Ervaar het OV! Tot en met 31 augustus krijg je hoge korting op dagkaarten.
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland
Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl
Spring voor vrolijke Summer Vibes naar Jumping Jack!
Zit jouw kind ook vol energie? Laat ze deze zomervakantie springen, klimmen, rollen of golfen tussen de elfen! Schrijf je snel in voor het Jumping Jack Summercamp (VOL = VOL). Voor de kleintjes is er Mini Jump. Even pauze? Speel glow golf in Jacks Magic Forest. Kinderfeestje? Kom jumpen, golfen of allebei! En met een family lidmaatschap spring je onbeperkt (jazeker, ook in de vakantie).
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!