Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Wordt een zeekadet!

Durf jij het aan om zeekadet te worden? Dat kan bij Zeekadetkorps Lelystad!

Vanaf 10 jaar kunnen jongens en meisjes, die een zwemdiploma hebben, lid worden van het Zeekadetkorps Lelystad.

De zeekadetten komen elke zaterdag bijeen aan boord van de Port of Lelystad, het varende korpsschip. Vanaf het schip worden allerlei leuke en spannende activiteiten georganiseerd. Alles heeft te maken met het water.

Een zeekadet leert natuurlijk varen en zeilen. Maar er is meer. Al het materiaal wordt door de kadetten zelf onderhouden. Zo kan een kadet aan het sleutelen zijn in de machinekamer of aan het koken voor de hele bemanning in de kombuis.

Elke zaterdag is het weer spannend welk avontuur er beleefd gaat worden? Op ontdekkingsreis op het Markermeer? Dropping met navigatie oefening?
Vooraf aan de zaterdag krijgen de kadetten een appje met het programma van die dag.

Tijdens de korps dagen worden alle beginselen bijgebracht om een echte zeekadet te worden. Omdat dit in groepsverband gebeurt, leren leeftijdsgenoten elkaar gemakkelijk kennen en vaak ontstaan er vaak mooie vriendschappen. Als het je leuk lijkt om lid te worden van het Zeekadetkorps Lelystad , dan kun je het beste gewoon eens langskomen tijdens een korpsdag: elke zaterdag van 11:00 tot 17:00 uur. En natuurlijk mag je je ouders meenemen. Je kunt 3 zaterdagen gratis komen kijken voordat je een beslissing neemt.

Ben je eenmaal lid van het Zeekadetkorps Lelystad, dan wordt het vast alleen nog maar leuker. Je wordt echt actief opgeleid tot een volwaardige zeekadet / nautisch beroep, terwijl je vooral ook een leuke vrijetijdsbesteding hebt.

Wil je meer weten over de mogelijkheden binnen het korps, ga dan eens langs bij de Port of Lelystad.

Inschrijven
Als je zeker weet dat je lid wilt worden kan één van je ouders/verzorgers je inschrijven.

Meer informatie? Klik op de roze websitebutton.

TIP: volg ons op facebook en meld je aan voor onze nieuwsbrief!

Zeekadetkorps Lelystad

Openingstijden elke zaterdag van 11:00 tot 17:00 uur
Prijs Contributie – € 15,00 per maand
Aanschaf werkpak – € 30,- zodra je besluit lid te worden
Uniform ongeveer – € 135,- (maar dat heb je voorlopig nog niet nodig!)
Mail direct

Mail direct naar Zeekadetkorps Lelystad

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier

Lijstjes voor Flevoland

Uitgelicht

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Gratis uitjes in en om Lelystad, Dronten, Emmeloord en Zeewolde

Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Lelystad barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?

30x met kids Valentijnsdag vieren

Het is bijna Valentijnsdag! Op 14 februari vieren we de liefde en dat laten we natuurlijk niet zomaar voorbij gaan. Met liefde verzamelden wij weer een heleboel inspiratie!

10x low budget uitjes in Flevoland

Een gezellige middag met de kinderen hoeft gelukkig niet duur te zijn. Veel favoriete uitjes in Flevoland voor de kleintjes zijn helemaal (of bijna) gratis! We hebben een lijstje met leuke, low-budget kinderactiviteiten voor jullie verzameld!

 

Gratis uitjes in Almere

Eropuit met de kids kan ook helemaal voor niets! In Almere barst het van de leuke activiteiten die niks kosten. Kidsproof heeft een aantal leuke gratis activiteiten op een rijtje gezet voor alle ouders die wat centjes willen besparen. En natuurlijke beleven de kids weer een dagje vol avontuur en plezier! Hoeveel ga jij er uitproberen?

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief