Pannenkoek service
Huur de pannenkoek service in voor je kinderfeestje of voor welk feest dan ook!
De bemande Pannenkoek Service is inclusief Pannenkoek, Wafels, Popcorn en Suikerspinnen. Als extra, worden er twee tafels meegenomen (met 8 kinderzitplaatsen) zodat de kinderen, de pannenkoeken en wafels, op hun gemak zelf kunnen versieren met poedersuiker, slagroom, stroop, spikkels of chocolade hagelslag! Dus er wordt voor een KINDERHOEK gezorgd!
Tarief is € 150,- voor 1,5 uur op jouw locatie.
Er dient stroom aanwezig te zijn.
Bij slecht (of koud) weer uitsluitend binnen.
Er kan altijd in overleg extra tijd bijgeboekt worden voor € 25,- per half uur.
Voor meer informatie ga je naar de website via de roze websitebutton.
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Van glijbaan tot zwemdisco en mét hoge korting zwemmen
Zijn jouw kids échte waterratjes? Haal dan snel natte voeten met deze tips bij Optisport zwembad De Vrijbuiter in Almere Buiten! Roetsj van de glijbaan en spetter uren in het water. Check de Super Zomer Deal en geniet samen met je (klein)kids van vrijzwemmen en een patatje met saus + verkoelende slush puppie voor maar 11 euro per persoon. Neem een frisse duik tussen de leukste kinderfeestjes en dans in het water tijdens de populaire zwemdisco's.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.