
Watersport kinderfeestje
Een supertof watersport kinderfeestje vier je bij Sail-Today!
Vier je kinderfeestje lekker buiten, in de zon, op het water en aan het strand. Kom watersporten bij Sail-Today! Geschikt voor groepen vanaf 8 personen. Je kunt kiezen uit:
- Zeilen in de zeilbootjes (Laser Bug)
- Stand up Paddlen
- Windsurfen
- Kiten (op land bij voldoende wind)– zwemmen, spetteren en spelletjes
Meer weten? Klik dan op de roze websitebutton.
Check ook regelmatig onze uitagenda voor super leuke tips!
sail-today
IJmeerdijk 20
1361 AH Almere
Openingstijden
Zie roze websitebutton.Prijs
Zie roze websitebutton.
Mail direct
Telefoonnummer
Toon op kaart
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spring voor vrolijke Summer Vibes naar Jumping Jack!
Zit jouw kind ook vol energie? Laat ze deze zomervakantie springen, klimmen, rollen of golfen tussen de elfen! Schrijf je snel in voor het Jumping Jack Summercamp (VOL = VOL). Voor de kleintjes is er Mini Jump. Even pauze? Speel glow golf in Jacks Magic Forest. Kinderfeestje? Kom jumpen, golfen of allebei! En met een family lidmaatschap spring je onbeperkt (jazeker, ook in de vakantie).
Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival
Kom op zaterdag 13 september naar Almere Buiten Centrum voor het GRATIS Kidsproof Fun & Veiligheidsfestival van 11.00 tot 17.00 uur.
Strandjes in Flevoland
Zon, water en strand, een super combinatie met dit weer! In Flevoland zijn er genoeg strandjes, waterspeeltuinen, peuterbaden, buitenzwembaden en zwemplekken. Wij hebben ze voor je op een rij gezet!