Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Sporten met Monkey Moves!

Monkey Moves nu ook in Almere! Lekker sporten en bewegen voor dreumes, peuter, kleuter en basisschoolkids

Monkey Moves nu ook in Almere!

Maar wat maakt Monkey Moves nou uniek?

Kinderen goed leren bewegen, daar gaan ze voor bij Monkey Moves. Sport hét middel om kinderen fit en zelfredzaam te maken. Zo kunnen zij zich ontwikkelen tot volwaardige kleine apekoppen die steeds weer nieuwe stappen durven te zetten, nieuwe dingen leren en met een positief zelfbeeld de wereld ontdekken.

In het multisport programma zal om de drie weken een nieuwe sport behandeld worden, over een jaar heeft een kind 11 verschillende sporten mogen ervaren. Naast de specifieke sport die behandeld wordt zal er elke les een klim en klauter parcour aanwezig zijn. Het parcour lokt het spontaan bewegen van het kind uit en het leert zo zelfstandig, dan wel onder begeleiding van ouder of professional verschillende motorische vaardigheden eigen te maken.

Middels sportieve activiteiten, passend bij de sociale- en motorische vaardigheden van de verschillende leeftijdsgroepen, wordt de brede motorische ontwikkeling gestimuleerd van je apekop en wordt jij als ouder geholpen met dit stukje van de opvoeding.

Voor locaties, lestijden of meer informatie ga je snel naar de roze websitebutton!

Op onze er op uit pagina kun je super leuke activiteiten vinden gedurende het hele jaar door!

Monkey Moves

Openingstijden zie website via de roze button!
Prijs Proefles : GRATIS
Periode kaart : € 11,00 / lesweek
Jaarlidmaatschap : € 35,00 / maand
Mail direct

Mail direct naar Monkey Moves

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum

Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.

Lentebucketlist

De lente is begonnen! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!

De leukste natuurparken in Flevoland!

Welk seizoen het ook is, een natuur-uitje is heerlijk verfrissend. Spelen, picknicken of een rondje wandelen, in de Flevolandse natuur is genoeg te doen in het groen! Deze natuurparken zijn in elk geval een bezoekje waard.

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief