Theater Posa
Theater Posa is dé creatieve plek in Lelystad, waar artiesten hun talent aan je willen laten zien!
Weer open vanaf 1 juni!
Ben je op zoek naar een orginele, bijzondere voorstelling om samen met je kinderen naartoe te gaan? Theater Posa is een sfeervol theater waar alle artiesten en kunstenaars een kans krijgen om hun talent aan jou te laten zien. Het is een ontmoetingsplek voor jong en oud, beginnend en gevorderd (podium)talent.
Ben je nieuwsgierig geworden en wil je meer informatie over voorstellingen bij Theater Posa? Klik dan op de roze button om naar de website te gaan. Hier vind je de maandelijkse agenda, waar je kunt bekijken welke kindervoorstellingen er zijn!
Tip: wist je dat Kidsproof ook een overzicht heeft van hulp bij de zorg en opvoeding van je kind in de omgeving Lelystad?
Theater Posa
Kempenaar 01 10
8242 BA Lelystad
Openingstijden
Kijk voor meer informatie over de openingstijden op de website!Prijs
Kijk voor meer informatie over de kosten van voorstellingen op de website!Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Luchtvaartmuseum Aviodrome
Luchtvaartmuseum Aviodrome: De leukste vliegbestemming van Nederland!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.