
Impact Boulderhal
Klimmen zonder touw tot maximaal 4,5 meter. Ga jij de uitdaging aan bij Impact Bouderhal?
De eerste boulderhal in Almere! Je klimt langs de muren tot maximaal 4,5 meter hoog en zit niet vast aan een touw. Als je valt val je op een dikke valmat. Op alle muren zitten grepen om te gebruiken voor het klimmen. Elke kleur heeft een aparte moeilijkheidsgraad, dus iedereen heeft een uitdaging.
Wat is boulderen?
Boulderen is een tak van de klimsport, afkomstig van het buiten klimmen op (lage) rotsblokken. Het verschil met routes klimmen is, dat je met boulderen maar klimt tot een hoogte van maximaal 4,5 meter. Doordat er niet gezekerd wordt (zekeren is de klimmer vasthouden/vastmaken aan een touw), is boulderen toegankelijker: je kunt in je eentje aan de slag en je hoeft geen zekercursus te volgen.
Er zijn 7 verschillende niveau’s zodat er voor zowel de beginner als ervaren boulderaar genoeg te oefenen en te trainen valt. Als je helemaal klaar bent met al je oefeningen en boulders kun je terecht in de Impact bar voor wat lekkers te eten of drinken!
Klimlessen
Kinderen van 4 tot 8 jaar zijn welkom op de zondagochtend. In het achterste gedeelte van de hal is de Tooka Temple gebouwd. De wanden zijn hier lager dan in de rest van de boulderhal, hierdoor kunnen de kleine klimmers het boulderen al van jongs af aan leren. De lessen zijn van 10.00 uur tot 11.00 uur.
Kinderen van 8 tot en 12 jaar zijn welkom op de zaterdag- en zondagochtend. De eerste training duurt van 10.00 uur tot 11.30 uur en de tweede training van 11.30 uur tot 13.00 uur. De trainingen zijn beide hetzelfde, dus kun je een keer niet dan kun je dat gerust op een ander tijdstip inhalen.
Kinderen van 12 tot 16 jaar kunnen terecht op de woensdag van 17.00 uur tot 18.30 uur. Deze training lijkt meer op een training voor volwassenen. Je gaat hard werken aan je techniek en aan je kracht. Doorzettingsvermogen is vereist en bereid je maar voor op spierpijn en brandende handen!
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton! Leuke tip: Impact Boulderhal heeft ook kinderfeestjes!
Impact Boulderhal
Bongerdstraat 6
1326 AB Almere
Openingstijden
Ma: 16:00-23:00 uurDi: 16:00-23:00 uur
Wo: 14:00-23:00 uur
Do: 16:00-23:00 uur
Vrij: 16:00-23:00 uur
Za: 10:00-18:00 uur
Zo: 10:00-18:00 uur
Prijs
Zie website voor actuele prijzenToon op kaart
Meer inspiratie


De Grote Show: theater door kids
Kleur in Cultuur presenteert een bijzonder theaterweekend vol magie en talent
Music & Play: muziekles en schilderworkshop
Beleef een inspirerende, creatieve zaterdag bij SALTY Junior in Almere!
Telekids Musicalschool
Kom zingen, dansen en acteren! Met twee échte voorstellingsmomenten.Blogs & inspiratie
Alle blogs
Een originele Vaderdag!
Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!