Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Bosbad Emmeloord

Zwemles voor diploma A, B of C? Bosbad Emmeloord!

Met het ABC-zwemmen in het Bosbad kunnen kinderen hun A-, B- en C-diploma halen. Het Bosbad biedt uw kind een uitstekende zwemopleiding.
Ze hebben een lesmethode ontwikkeld die is gebaseerd op ‘best-practice’. Dat wil zeggen dat ze het beste van alle beschikbare methodes van dit moment combineren. Het Bosbad werkt met uitstekend opgeleide instructeurs die het een uitdaging vinden om uw kind zo goed mogelijk te leren zwemmen. Hoewel er in groepen wordt lesgegeven, is er maximale individuele aandacht.

1 of 2 keer per week zwemles
Bij het Bosbad heeft u de keuze voor 1x per week een les van 1 uur of 2 maal per week een half uur. Kom gerust eens kijken of neem contact op voor de actuele mogelijkheden. Er kunnen wachtlijsten zijn.  Check de websitebutton voor meer informatie!

Zwemles vanaf 4 jaar.

Op zoek naar zwemles? Check het rubriek zwemles!

Bosbad Emmeloord

Boslaan 30

8302 AB Emmeloord

Mail direct

Mail direct naar Bosbad Emmeloord

"*" geeft vereiste velden aan

Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Telefoonnummer
Toon op kaart

Lijstjes voor Flevoland

Lees verder onder deze advertentie

Uitgelicht

Bak ook mee voor KiKa!

Monster Jam in GelreDome

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Kidsproof Kletspraat Lente editie

Welke bloemen zie je in de lente? En wanneer is het voor jou écht lente? Deze en meer leuke vragen over dit vrolijke seizoen vind je in de Kidsproof Kletspraat Lente editie. Dat belooft een gezellig gesprek te worden met je kinderen!

De leukste natuurparken in Flevoland!

Welk seizoen het ook is, een natuur-uitje is heerlijk verfrissend. Spelen, picknicken of een rondje wandelen, in de Flevolandse natuur is genoeg te doen in het groen! Deze natuurparken zijn in elk geval een bezoekje waard.

Shoppen, spelen en samen op pad in (en om) Almere Centrum

Een dagje met kinderen naar Almere Centrum kan alle kanten opgaan. Combineer winkels en horeca gezellig met leuke kinderactiviteiten. Even de stad in, maar dan op een relaxte manier; mét genoeg energie-uitlaatkleppen.

Lentebucketlist

De lente is begonnen! Tijd voor zonnestralen, frisse lucht en samen genieten van het buitenzijn. Zin in vrolijke voorjaarskriebels? Op de Kidsproof Lentebucketlist vind je 35 toffe activiteiten om samen met je gezin te doen. Gratis te downloaden én superleuk om af te vinken tijdens deze heerlijke lentedagen. Laat het avontuur beginnen!

 Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief