Kinderyoga 7+
Yogalessen gericht op het kind, met oefeningen om te ontspannen en zich te ontwikkelen.
Kinderen leven in een gejaagde wereld van drukke ouders, de discipline van school, voortdurende opeenvolging van lessen, video spelletjes, competitieve sporten, etc. Yoga biedt ze een ontsnapping aan de drukte en stress.
Wanneer kinderen technieken leren waarmee ze zelf gezonder worden, beter kunnen ontspannen, en beter in hun vel komen te zitten, dan zijn ze beter in staat de uitdagingen die zich in hun leven tegenkomen gemakkelijker tegemoet te treden.
Door het doen van yoga oefenen en spelen ze en raken ze dieper verbonden met hun innerlijk zelf. In de les wordt aandacht besteed aan concentratie, energie en basale yoga principes als geweldloosheid en eerlijkheid.
Lijkt jou deze les wel wat? Kijk dan voor meer informatie op de website of neem contact op via de mail-button.
Heb jij je al aangemeld voor onze nieuwsbrief? Krijg een mail vol tips in je inbox!
Yoga Lelystad
Rivierenlaan 223
8226 LG Lelystad
Openingstijden
Woensdag om 14:30 uur.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Blogs & inspiratie
Alle blogs
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!
DIY: Zo maak je zelf sneeuw!
Is de sneeuw weg? Dan maak je het toch gewoon zelf!? Aan al die sneeuwpret van de afgelopen dagen komt helaas ook weer een einde. En dan is het jammer dat de sneeuw weg is. Maar gelukkig kun je het ook zelf maken! Dit doe je eenvoudig met een paar huis-, tuin- en keukenspullen. Leuk voor de kinderen om lekker mee te spelen en bijvoorbeeld een mini-Olaf te maken!