Kromslootpark Schaatsbaan
Als er natuurijs is, is het prachtig in het Kromslootpark. Vaak mét warme chocolademelk!
Als er ijs ligt, is er een superleuk ijsbaante in het Kromslootpark. Vaak staat er ook een kraampje met warme chocolademelk, snert en wat gluhwein voor ouders.
Prachtig in de natuur!
Heb jij nog mooie schaats- of sleeplekken? Laat het weten, dan voegen wij de mooie plekjes toe.
Kijk in de categorie Schaatsen en Sleeen voor nog meer mooie plekken om te schaatsen in Almere
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Ontbijt, voorstellingen, voorlezen en meer leuke kinderactiviteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
Jumpen & minigolf
Sportieve uitjes bij Jumping Jack en Jacks Magic Forest: trampolinespringen en glow in the dark minigolf!
Indoor Mountainbike
Het ultieme indoor-outdoor uitje in Almere bij Indoor Mountainbike! Kom crossen in een indoor bos.Uitgelicht
Blogs & inspiratie
Alle blogs
Spelletjes in de sneeuw
Hoera, het sneeuwt! Natuurlijk gaan we lekker sleeën en een sneeuwpop maken, maar je kunt nog veel meer leuks doen in de sneeuw. In deze blog vind je de leukste spelletjes voor nog meer sneeuwpret!
Nationale Voorleesdagen bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere!
Voorlezen is zó’n fijn samen-moment. Even zitten, luisteren en lekker wegdromen. Tijdens de Nationale Voorleesdagen maken ze er bij De Nieuwe Bibliotheek in Almere een extra groot feestje van. Met voorstellingen, voorleesmomenten en leuke activiteiten rondom het prentenboek Kleine Aap.
5x de mooiste wandelingen in de sneeuw met kinderen
Buiten spelen, knisperende sneeuw onder je schoenen én heerlijke rode blosjes van de frisse buitenlucht… sneeuw maakt een wandeling extra bijzonder! In Flevoland zijn verrassend veel plekken waar je met kinderen prachtig kunt wandelen als het wit is. Trek de laarzen alvast aan, want dit zijn de leukste sneeuw-wandelplekken voor jou en je kids.