
Vocal focus
Zit jij op de basisschool en wil jij beter leren zingen? Meld je dan aan bij Theaterschool Almere!
De ‘Vocal focus’ lessen zijn zang lessen in kleine groepjes van 5 tot 7 leerlingen, waarin voor iedere leerling individuele aandacht is om zijn/haar stem te ontwikkelen. Er wordt gewerkt aan techniek in 6 lessen met verschillende oefeningen. En natuurlijk worden alle technieken toegepast in leuke liedjes om te zingen!
Leeftijd: 7-11 jaar
Start cursus: informeer naar de volgende startdatum.
Aantal lessen: 6 lessen van 45 min.
Geef je nu op! Klik op de ‘direct mailen’ om je aan te melden of de website-button om naar de website van Theaterschool Almere te gaan! (vol=vol)
Ook op zoek naar een creatief of sportief clubje? Check al onze tips!
Theaterschool Almere
Lierstraat 21
1312 JZ Almere
Openingstijden
Klik door naar de website van Theaterschool Almere voor het actuele lesrooster.Prijs
€45,- voor 6 lessenToon op kaart
Meer inspiratie


Baseball & Softball Club Almere
Stoere honk- en softballessen voor kids vanaf 5 jaar!
Dance Yard Studio
De energieke dansoase in Almere Poort, waar elke danser zich thuis voelt en kan groeien!
Krav Maga voor kinderen
Km-X is speciaal ontwikkeld om kinderen zowel fysiek als mentaal weerbaarder te makenBlogs & inspiratie
Alle blogs
Leuke tips voor vaderdag!
Vaderdag is dé dag om papa eens even flink in het zonnetje te zetten. Want ook jij hebt toch de leukste, de liefste en de fijnste papa van de hele wereld?
Kidsproof Kletspraat Vaderdag
Wat vind jij het allerliefste aan papa? En zou hij een geheim supertalent hebben? Op de Kidsproof Kletspraat Vaderdag staan een heleboel vrolijke vragen om aan je kinderen te stellen met Vaderdag. Dat wordt een super gezellige dag!
Een originele Vaderdag!
Op vaderdag zijn de kids de baas! Na een stevig ontbijt ontvoer je je vader om samen met jou supertoffe buitendingen te doen die jij hebt bedacht. Tip: betrek je moeder of iemand anders in het complot, om je even te helpen ;-). Veel plezier!