Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Middagje Beatrixpark

Daar is zoveel te beleven! Ga spelen, midgetgolfen, skaten, wandelen, kikkers zoeken...

In het Beatrixpark kan je verschillende dingen doen met je kinderen. Zo is er een speeltuin, een skatebaan en sinds 2011 een prachtige midgetgolfbaan! Natuurlijk kan je er ook naar hartelust wandelen, spelen (bal mee!) en bij de kikkerpoelen op zoek naar kikkers gaan.

Dus…op naar het park!

Beatrixpromenade

1312 Almere

Openingstijden Alle dagen open.
Prijs Gratis

Meer inspiratie

Dierendag Stad & Natuur

Vier Dierendag met Stad & Natuur op kinderboerderij Den Uylpark en De Beestenbende!

MACHTIG (6+)

BonteHond nodigt uit: TG.AAA. Een kindervoorstelling bij Kunstlinie Almere vol reusachtige verhalen

Kinderboekenweek 2025

Verhalen, workshops, voorstellingen en nog veel meer in De Nieuwe Bibliotheek Almere!

Weekend van de Wetenschap

Wetenschapsfestival voor het hele gezin: kom kijken wat de wetenschap allemaal kan!

Uitgelicht

Boek alvast kaartjes

Eten, spelen & plezier onder één dak

Blogs & inspiratie

Alle blogs

8x mooie pluktuinen voor kinderen

Hoe leuk is het om samen met de kinderen bloemen en groenten te plukken bij een gezellige pluktuin! Met een mandje aan de arm gaan de kinderen hier op plukavontuur. Mooie bloemen en kruiden vind je niet alleen in de bloemenwinkel; verse bloemen uit de tuin blijven zelfs langer goed in een vaas! Wij verzamelden 8 prachtige pluktuinen in Flevoland en verder in Nederland, om te bezoeken met de kids.

Herfstuitjes die je niet wil `laten vallen´!

Vandaag start de herfst écht officieel. Toch worden we nog verwend met heerlijk nazomerweer. Gelukkig is plezier maken helemaal niet afhankelijk van het seizoen. ;-) Zin in een nieuw avontuur? Wij hebben de leukste tips voor de komende weken voor je verzameld!

De 5 leukste MTB-routes in Flevoland om samen met je kind te rijden!

Sommige dagen vragen gewoon om actie. Heerlijk samen in de buitenlucht. Helm op, waterfles in de tas, en gáán! En wist je dat je daarvoor helemaal niet ver hoeft te zoeken? Flevoland barst van de toffe mountainbikeroutes die perfect zijn voor ouders en kinderen. Hier zijn onze 5 favoriete kindvriendelijke MTB-routes in Flevoland; voor stoere ouders en kleine waaghalzen (vanaf een jaar of 6 à 8).

Kinderboekenweek in De Nieuwe Bibliotheek

Hoera! Van 1 t/m 12 oktober is het weer Kinderboekenweek, hét jaarlijkse feestje voor kinderen, boekenliefhebbers én fantasie. Dit jaar draait alles om Vol Avontuur. En waar vind je avonturen? Juist: in De Nieuwe Bibliotheek! Kom je mee?

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief