Jeugdland Stad
Lekker ravotten! Hier kan je hutten bouwen, skelteren op het verkeersplein en nog veel meer!
Jeugdland is een plek binnen de grote stad waar nog steeds wordt gebouwd en kinderen naar hartenlust kunnen bijkomen van de dagelijkse drukte. Ze kunnen er zelf, of samen met vriendjes hun eigen hut bouwen. Alle materialen hiervoor zijn aanwezig. Kinderen krijgen een eigen stukje grond waar ze op mogen bouwen en als ze vaker terugkomen, dan blijft dat stukje grond gewoon van hen. Natuurlijk zijn ouders welkom om te komen helpen!
Kinderen kunnen trouwens nog veel meer doen op Jeugdland: skelteren op het verkeersplein, aan de slag met het waterspeeltoestel, voetballen op het sportveld of een ander spel spelen. In de zomer staan er bovendien twee trampolines.
Iedere woensdag en zaterdag zijn er extra activiteiten. Dat kan een spel zijn, zoals Levend Stratego, een sport, zoals basketbal of samen buiten koken.
Ook met slecht weer is Jeugdland een uitkomst. Er is een groot gebouw waar kinderen kunnen biljarten, tafelvoetballen en diverse leuke spellen spelen. In de vakantie zijn er extra veel activiteiten. De ene dag kun je lekker kanovaren. De andere dag staat er een super groot springkussen. Met warm staan er zwembaden vergeet dan dus niet je zwemkleding!
Klik voor meer informatie op de roze websitebutton!
Lekker uiteten na een dagje uit? Klik hier voor restaurants in Almere!
Jeugdland Stad
Weg 1940-1945 8
1318 EL Almere
Prijs
€ 1,00 euro met pasje, paskosten € 2,00.Toon op kaart
Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
Optimist on Tour in Almere
Kinderen leren van 2 t/m 6 juni gratis zeilen, kanovaren en suppen tijdens de Dutch Water Week.
Almere Speelt Strandfestival
Gratis festival op het Almeerderstrand vol muziek, theater en gezelligheid
Familiedag bij Jij bent M.
Ontdek samen kunst, creativiteit en bijzondere verhalen tijdens de Familiedag van Jij bent M. in AlmereBlogs & inspiratie
Alle blogs
13x de lekkerste ijssalons in Flevoland!
Als de zon schijnt (en stiekem ook als 'ie niet schijnt) is een ijsje altijd een goed idee! Heerlijk verfrissend op die warme dagen en supergezellig om samen met de kids van te genieten. Wij hebben de leukste ijssalons in Flevoland voor je verzameld, van Almere en Lelystad tot Urk! Waar ga jij dit weekend een ijsje eten?
6 supertips voor een dagje Harderwijk met kinderen!
Ontdek 6 leuke, kindvriendelijke uitjes in Harderwijk! Van klimbos en bowlen tot theater en museum – perfecte inspiratie voor een dagje uit met (klein)kinderen.
Het regent? 40 leuke dingen om thuis te doen met kinderen
Wat doe je met de kinderen als het regent? Geen zorgen, vervelen is verleden tijd! Met deze 40 leuke en creatieve activiteiten voor binnen, kunnen jullie gezellig samen tijd doorbrengen, zelfs als het buiten guur en koud is. Van knutselen en koken tot spannende spelletjes en verhalen vertellen – voor ieder wat wils. Ideaal voor die herfst- en winterdagen die uitnodigen om binnen te blijven. Wat gaan jullie vandaag doen?