Kinderboerderij De Stek
Ben je gek op dieren en paardrijden? Breng dan zeker een bezoekje aan Kinderboerderij /Manege de Stek!
Naast een gewone kinderboerderij/manege is De Stek een dagbestedingsplek voor mensen met een beperking. Deze medewerkers verzorgen niet alleen de dieren, maar helpen ook mee bij de paardrijlessen en het terreinonderhoud. Naast een bezoekje aan de kinderboerderij, kan je hier ook paardijlessen volgen!
Paardrijles
De paardrijlessen op de manege worden voornamelijk gegeven aan kinderen met een specifieke zorgvraag of indicatie. Inmiddels wordt er ook paardrijles gegeven aan kinderen zonder beperking. Zij leren in groepjes van 3 vertrouwen te krijgen in het paard, en er wordt specifiek aandacht besteedt aan de houding, zit en balans. De lessen kunnen een opstap zijn naar een “grote” manege. De lessen worden gegeven door gediplomeerde instructeurs. Neem contact op met de manege voor actuele lesdata en -tijden.
Check de website via de websitebutton voor meer info, of stuur direct een bericht via de berichtenknop.
Kinderboerderij De Stek
Openingstijden
Maandag tm vrijdag van 11 tot 14uZaterdag en zondag gesloten.
Prijs
Bezoek gratis, paardrijles is betaald. Neem contact op voor de kosten.Lijstjes voor Flevoland
Meer inspiratie
De Strandbende!
Iedere woensdag gratis bouwen, ontdekken en spelen met de Strandbende van Stad & Natuur in Almere.
Kidsfun in Almere Centrum
Elke woensdag feest tijdens de zomervakantie in Almere Centrum met GRATIS kinderactiviteiten.
Supervoordelig met bus en regionale trein
Voordelig eropuit in de zomervakantie? Beter pak je de bus of trein met hoge kortingen!Blogs & inspiratie
Alle blogs
Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!
Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!
Zomervakantie uitjes in en om Flevoland voor kids én (groot)ouders.
Voor de leukste vakantie-uitjes zijn we niet gestopt bij onze provinciegrens. Ontdek naast de zomerse favorieten in Flevoland óók een paar leuke tips daarbuiten, op maximaal 1 uur rijden. Zo glijd jij glansrijk die 6 weken zomervakantie door.
Aviodrome is een verrassend leuk zomervakantie-uitje met kinderen!
Onze Kidsproof-reporters gingen naar Luchtvaartmuseum Aviodrome in Lelystad met de nieuwe Luchtverkeersleiding-expositie, heel veel speeltuinen en een gigagroot buitenterrein. Lees hier hun ervaring.