
Jij Bouwt de Toekomst
Techniek, theater en toffe doe-activiteiten – allemaal op één plek.
Van 19 juli tot en met 17 augustus kunnen kinderen zich helemaal uitleven op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk. Tijdens het evenement Jij Bouwt de Toekomst ontdekken zij – samen met hun ouders – alles over bouwen, techniek en samenwerken.
Op het terrein valt van alles te beleven. Kinderen kunnen zelf aan de slag met een doe-tocht langs verschillende activiteiten: van een torenkraan tot een graafmachine en een bouwverkeersplein. Daarnaast is er een theatervoorstelling van 40 minuten, vol muziek, dans en plezier, waar de familie Bouwer centraal staat. De theatershow is geproduceerd door Van Hoorne Entertainment.
Het programma is ontwikkeld voor kinderen tot ongeveer 10 jaar. Buiten én binnen is er volop ruimte om te spelen, te ontdekken en nieuwe dingen te leren. Ouders kunnen ontspannen op het terrein en samen met hun kind deelnemen aan verschillende onderdelen.
Een leerzaam en leuk dagje uit voor het hele gezin, midden in de zomervakantie.
Meer info over dit toffe event? Druk dan op de roze website button!
Tip: benieuwd naar meer leuke uitjes in de omgeving? Meld je aan voor de nieuwsbrief!
Jij Bouwt de Toekomst
Ceintuurbaan 2
3847 LG Harderwijk
Openingstijden
Zie websitePrijs
€7,50 inclusief theatershowToon op kaart
Meer inspiratie


Koningskermis Hilversum
Koningskermis 2025: beleef samen de talloze gekke attracties en leuke kramen in hartje Hilversum!
Onbeperkte Sportdag
Doe gratis mee aan deze toffe dag die Toyota organiseert voor kinderen met een beperking én hun familie!
Op ontdekking bij het NMM
Hé avonturier, ga je in de vakantie mee het Nationaal Militair Museum ontdekken?Blogs & inspiratie
Alle blogs
20x Heel Nederland: Leuke lente-uitjes en vakantiekampen
Ideaal voor Pasen, de meivakantie en vast voor de zomer: heerlijke lente-uitjes en fijne vakantiekampen door heel Nederland
Kidsproof Kids & Teens Event
Kom op zaterdag 7 juni GRATIS naar Almere Buiten Centrum voor het Kidsproof Kids & Teens Event van 11.00 tot 17.00 uur.
Sprookjes komen uit bij Hans & Grietje
Zin in een dag vol magie en avontuur? Pannenkoekenhuis & Speelpark Hans & Grietje in Zeewolde is dé meest betoverende bestemming van Flevoland! Stap in een sprookjeswereld waar plezier en verwondering centraal staan, voor alle leeftijden. Van zwevende tafels en draaiende kamers tot geheime doorgangen en spannende speelplekken – zowel het restaurant als het speelpark zitten boordevol magische verrassingen. Er is altijd iets nieuws te ontdekken. Heb je deze unieke plek nog niet bezocht? Lees snel verder en laat je betoveren!