
Zomerfeest bij Flevomeer Bibliotheek Dronten
Shake, speel & start je zomerse wereldreis met het Zotte Zomerpaspoort!
Op maandagmiddag 14 juli verandert FlevoMeer Bibliotheek Dronten in een zomers feestje. Tussen 14.00 en 16.00 uur zijn kinderen van 4 tot 12 jaar welkom om te komen spelen, dansen en genieten. Ze kunnen een drankje halen bij de kindercocktailbar, meedoen aan vrolijke spelletjes en helemaal opgaan in de zomerse sfeer.
Nieuw dit jaar is het Zotte Zomerpaspoort! Tijdens het zomerfeest krijgen kinderen hun eigen paspoort en meteen de eerste sticker. Zo start hun zomerse ontdekkingsreis: Dronten wordt Japan, Swifterbant Groot-Brittannië en Biddinghuizen Mexico. Er staan deze zomer allerlei leuke activiteiten op de planning, zoals een Silent Disco, Chibi-tekenen en een Escaperoom-spel. De zomer wordt afgesloten met een knallende DJ Workshop!
De toegang op 14 juli is gratis en aanmelden is niet nodig.
Voor het volledige programma, aanmeldingen en meer informatie druk op de roze website button!
FlevoMeer Bibliotheek Dronten
De Rede 80
8251 EX Dronten
Openingstijden
14.00 en 16.00 uurPrijs
GratisToon op kaart
Meer inspiratie
Blogs & inspiratie
Alle blogs
10x leuke vakantiekampen voor deze zomer
Op zoek naar een zomerkamp waar je kind plezier maakt, nieuwe dingen ontdekt en daarna met een grote glimlach thuiskomt? In Flevoland en net daarbuiten zijn er volop toffe kampen te vinden, van sport en natuur tot muziek en theater. Wij hebben de leukste voor je verzameld!
Fijne wandelroutes voor kinderen in Flevoland
Lekker wandelen in de natuur is één van onze favoriete weekendbestedingen met de kids. Wij verzamelden een heleboel fijne wandelroutes, die super leuk zijn voor kinderen! Bekijk onze tips voor jullie wandeltocht door Flevoland:
7x kinderfeestjes in en om Lelystad
Hoera, je kind is bijna jarig! Dit wil hij of zij natuurlijk vieren met vrienden en vriendinnen tijdens een onvergetelijke verjaardag. Wij verzamelden 7 toffe kinderfeestjes in en rondom Lelystad. Dit wordt één groot knalfuif!