Naar de hoofdinhoud Naar de navigatie

Strandbende & gekleurd zand

Zand, kleuren en plezier: ontdek de zomer met Stad & Natuur op het Almeerderstrand!

Elke dinsdagmiddag in de zomervakantie staat de Strandbende klaar voor kinderen die buiten willen spelen en ontdekken op het Almeerderstrand. Bij mooi weer lekker in het zand, bij slecht weer binnen met leuke spelmaterialen en telkens een nieuwe workshop. Een beetje georganiseerd ongeorganiseerd dus!

Dinsdag 12 augustus draait alles om gekleurd zand. Spelen met zand is natuurlijk altijd leuk: kuilen graven, zandkastelen bouwen. Maar zand kleuren en er een kleurrijk kunstwerkje van maken? Dat is pas bijzonder! Bijvoorbeeld een schilderijtje in een potje, ideaal voor kleine kunstenaars om creatief bezig te zijn.

Daarnaast is de expositie ‘Vissen van toen en nu’ te bezoeken in het gebouw Strand Poort, vlakbij het strand. Het IJmeer was vroeger zout en heette de Zuiderzee. Ontdek welke vissen er toen zwommen en welke je vandaag nog in het IJmeer kunt tegenkomen. De expositie is elke dinsdagmiddag geopend tijdens de zomervakantie.

Meedoen aan de Strandbende is gratis.

Let op: dit is niet meer bij StrandLAB, maar iets verderop aan het strand.

Voor meer informatie en het volledige programma, druk op de roze website button!

Stad & Natuur

IJmeerdijk 1b

1309 BA Almere

Openingstijden Zie website
Prijs Gratis
Mail direct

Mail direct naar Stad & Natuur

"*" geeft vereiste velden aan

Toestemming
Dit veld is verborgen bij het bekijken van het formulier
Dit veld is bedoeld voor validatiedoeleinden en moet niet worden gewijzigd.
Toon op kaart

Meer inspiratie

Destination Aviodrome

Deze zomer op wereldreis… in eigen land! Beleef bij Luchtvaartmuseum Aviodrome binnen én buitenavonturen

Levende Geschiedenis Weekend

Een weekend vol actie, verhalen en 17e-eeuwse helden bij Museum Batavialand.

Kidsfun in Almere Centrum

Zomerse woensdagmiddagen vol plezier op de Esplanade of het Forum in Almere Centrum!

Jij Bouwt de Toekomst

Techniek, theater en toffe doe-activiteiten voor kinderen – op het Bouw- en Infrapark in Harderwijk.

Uitgelicht

Topografie oefenen in de vakantie

FunZone: oneindig veel binnenpret

Blogs & inspiratie

Alle blogs

Megaleuke zomervakantie uitjes voor kids in Flevoland

Help… het is al zomervakantie! Zes weken zonder school = zes weken om er lekker samen op uit te gaan. Maar waar haal jij iedere dag weer nieuwe inspiratie vandaan? Geen stress, wij helpen je aan een goed gevulde agenda vol toffe uitjes. Vervelen is geen optie. Check deze en nog meer zomeruitjes in de Uitagenda op Kidsproof.nl

Zomeruitjes door heel NL

Klaar voor de zomervakantie? Met deze uitjes en tips kan ie niet lang genoeg duren. Ontdek deze superleuke uitjes door heel Nederland en maak van elke dag een feestje, ook als het regent!

Op avontuur bij het Nationaal Militair Museum!

Dit stoere museum blijft ook na vijf bezoeken echt een van de favoriete musea van onze kinderen. Een goede reden om de kids eens te vragen wat ze zo leuk vinden aan het NMM. ‘De mega coole vliegtuigen overal’, ‘de stormbaan buiten’, ‘de Xplore’ en het 'zelf in een mini-jeep rijden’. Voor ons dus alle reden om nog een keer te gaan!

Zomerse activiteiten op het Almeerderstrand met Stad & Natuur

Ken je dat gevoel? Zon op je huid, zand tussen je tenen en kinderen die gieren van het lachen terwijl ze zich helemaal uitleven in de natuur? Precies dát gevoel beleef je deze zomervakantie op het Almeerderstrand bij Stad & Natuur. Of je nu een avontuurlijke ouder bent of liever vanaf een kleedje toekijkt terwijl je kind de wereld ontdekt, deze zomerse middagen wil je écht niet missen!

Altijd op de hoogte van de leukste uitjes? Schrijf je gratis in voor onze nieuwsbrief & mis niks meer!

Aanmelden nieuwsbrief